[ konacnonasi @ 17.01.2004. 19:06 ] @
Skinuo sam program,koji ako radi pola od onoga sto njegov tvorac tvrdi je stvrano odlican ali ispostavilo se da je to source file a ja imam samo microsoftovu verziju jave koja je sr.nje i koja nece da ga compajlira jel ne moze da otvori .class fajlove pa ima li neki program koji moze sve sto i originalna Java od Sun-a.I za slucaj da se neko ne napravi pametan ne mogu da skinem exe verziju programa jel nije dostupna za download.
Hvala..
[ Java Beograd @ 19.01.2004. 07:51 ] @
Pazi ovako Miki.

Da li je Microsoftov-a Java njesra ili nije, oko toga se moze diskutovati, ali sigurno moze da prevede sve sta se pevesti moze.

Dakle, sve sto moze Sun da prevede moze i MS. Problem je u tebi, tj, ne umes da postavis classpath varijablu ili nesto slicno.

Kolicina diletantstva u IT-u proprcionalna je pljuvacini po profi alatima.

"Ja sve lepo uradio ali prevodilac je s***** pa imam memory leak."
Program puca - "Ah taj MS C compiler !"

[ weB_KiLeR @ 19.01.2004. 09:26 ] @
Citat:
konacnonasi:
jave koja je sr.nje i koja nece da ga compajlira jel ne moze da otvori .class fajlove


Pa ni sa jednim IDE-om neces otvoriti class-u i dobiti cist kod, nemoj ni da se trudis a ta class-a to je vec compile-iran program, i ti nema tu sta da otvaras ili kompajliras classe...
Ako bas hoces mozes decompile-ovati sa DJ decompilerom ili nekim drugim tvoj izbor.