[ Horvat @ 24.05.2010. 15:44 ] @
da li bi administratori bili voljni da pored psovki cenzurisu i rec leming, odnosno izvedenice iste?
[ Srđan Pavlović @ 24.05.2010. 15:54 ] @
Horvat, ovo je ozbiljan deo foruma, act like it :)
[ Horvat @ 24.05.2010. 16:00 ] @
ma kernel, ovaj me vec izbacio iz takta, nisam mogao da poverujem da je tako nesto moguce ovde,uff
[ zasun @ 24.05.2010. 17:41 ] @
Da li može neko da objasni značenje reči "leming"?

Zbog čega je to uvreda za nekog?

Koliko znam, leming je neka vrsta veoma ljupkog hrčka.
[ pajaja @ 24.05.2010. 18:10 ] @
Da li ste igrali jednu od najboljih igrica ikada?:)
[ Horvat @ 24.05.2010. 18:47 ] @
@zasun nije uvreda, ali lik je vec smorio s upotrebom tog izraza (pogledaj malo nove teme u madzoni)
(zar nije majmuncic neki, a ne hrcak?)

da pajaja dobra igrica bese :)
i ovaj upropasti taj izraz
[ bachi @ 24.05.2010. 19:07 ] @
Ja bih da se cenzuriše anakin, tj. da se konačno napravi ta ignore lista, ali ne vredi. :(
[ combuster @ 24.05.2010. 19:39 ] @
Ali cenzura nije olicenje slobode :D
[ Sherif Gile @ 24.05.2010. 20:20 ] @
Citat:
bachi: Ja bih da se cenzuriše anakin...

Kad budete skupljali potpise za eutanaziju ja ću prvi da potpišem, uglavnom samo čitam poruke i vrlo malo pišem ali me oduševljava kako imate živce da se natežete sa njim.
[ Isak666 @ 24.05.2010. 21:14 ] @
Citat:
Sherif Gile:  uglavnom samo čitam poruke i vrlo malo pišem ali me oduševljava kako imate živce da se natežete sa njim.


Ponekad je to kao u onoj epizodi South Parka kad Kartman krvari iz anusa i skonta kako je dobio menstruaciju, pa skace po glavi ostatku ekipe jer nisu tako napredni kao on.
Pri tom, niko ne moze da mu objasni da to sto on ima nije menstruacija i znak zrelosti.


Ne mogu da se setim kako se zove ta epizoda....
[ Srđan Pavlović @ 24.05.2010. 21:31 ] @
Cartman's Period
[ Tyler Durden @ 24.05.2010. 21:33 ] @
auuh, moglo bi se izvuci zilion relacija izmedju anakina i south parka, odnosno onoga sto oni ismjevaju. too easy :D
[ pitikovski @ 24.05.2010. 23:00 ] @
Neka, samo se vi sprdajte sa anakinom, videcete kada udje u kucu velikog brata, kako ce da vam fali ovde

[ dava @ 25.05.2010. 11:51 ] @
Jel' to ona što joj tata nosi Iron Maiden majicu? :)
[ pitikovski @ 25.05.2010. 12:15 ] @
Da bas ta, ali pise u muskom rodu
[ nkrgovic @ 25.05.2010. 13:12 ] @
Anakin ili ne - jos jedan glas za ignore listu.
[ mmix @ 25.05.2010. 15:46 ] @
Ne vidim sta vam smeta rec leming. Sta vise mislim da je anakin i nije prvi iskoristio. Leming u kontekstu u kom se koristi (a koja je izvucena iz igrice) oznacava osobu/e koja besciljno gura samo napred menjajuci smer samo ako udariu prepreku, ne donosi svoje odluke cak ni u vezi sopstvenog zivota vec ceka da je ili neko spase (dovede do izlaza) ili ce na neki nacin stradati (pasti sa litice). U neku ruku savrseno i divno jednorecno oslikava apatiju i melanholiju dobrog dela naseg drustva.
[ HeYoo @ 25.05.2010. 16:15 ] @
jeste ali coek malko preteruje. Sve sami leminzi i komunisti. Iritiraju ljudi koji se ponavljaju i konstruktivni su ko krompir. Pljuvac ko i svaki drugi. U svakoj temi ponavlja jedno te isto radilo se o sakacenju kucica, platama, svetskim zaverama, kreditima, marsovcima... sve sami komunisti i leminzi. Ne vidim po cemu se razlikuje od pljuvaca po drzavi.. sve je to isti djavo.

Inace nisam za to da se ljudov ni ignorise ni banuje mada bi on rado voleo na krst :D...Siguran sam da je i ova tema boostovala ego doticnog +100% Samo apelujem na njega malo da bude kreativnij pa i ako pljuje nek to radi sa malo vise stila.. ovako je postalo suvise dosadno.
[ Horvat @ 25.05.2010. 16:23 ] @
miljane, fraza leming dobro opisuje neke
ali frazu leming doticni koristi za sve koji se ne slazu s njegovim vidjenjem sveta (pored,naravno,komunista)
[ mmix @ 25.05.2010. 17:01 ] @
Onda je problem do njega, zar ne. Ako vas vredja negde a niko ne reaguje prijavite nekom adminu ili supermodu na pp, prometne netehnicke forume kao MZ je ionako tesko moderisati zbog obima poruka. Ako se praksa nastavi moze ici i na ban, nije ni prvi ni poslednji. Nema to mnogo veze sa reci leming.
[ Blue82 @ 25.05.2010. 17:23 ] @
Ma nije potreban nikakav ban, jednostavna ignore opcija dobro bi dosla a nije teska ni za napraviti. Jednostavno napravis listu i ne vidis kakve gluposti ta osoba pise. Ko voli neka cita, on vidi. Jednostavan filter, zadrzava i do 100% leminga, jaci je i od Domestosa :)
[ mmix @ 25.05.2010. 17:54 ] @
Isto tako i podseca na igranje gluvih telefona. Postoji razlika izmedju trola (kojeg mozes iskljuciti iz konverzacije i samim tim mu i obrisati poruke) i coveka koji je ontopic ali je abusive prema svojim sagovornicima (sto pretpostavljam da je veci problem ovde) cijim ignorisanjem gubis kontinuitet u toku teme i samim tim sebe dovodis u situaciju da trolujes jer nisi sve procitao. Ako je taj njegov abuse uvredljiv i netolerantan onda je to protiv pravilnika i kontinuirana praksa sasvim sigurno zadovoljava uslove za banovanje, taj ban je strasniji nekim long time userima koji imaju uspostavljen neki renome, za novajlije niko nikad nije ni branio otvaranje novog naloga pa krenu od nule.
[ yolja624 @ 25.05.2010. 19:49 ] @
Ja preferiram da se odredjeni likovi samo ignorisu. Time ce im se sigurno hladiti ego.
Na ovom fourmu sam do sad 3 lika stavio na ignore listu - citam im postove ali nema sanse da bi vise progovorio sa njima. Sto se mene tice, nisu uopste ni pisali.
[ Shadowed @ 25.05.2010. 20:09 ] @
Mislim da bi ignore mogao biti ok. Pogotovo ako stoji naznaka da je tu post tog i tog samo sakriven, nesto kao box male visine, samo datum, nick i link koji ce prikazati post (ajax-om npr.).
Pri tome, bilo bi dobro da ukoliko ima novih postova samo od ignorisanih clanova, tema ne bude prikazana u listi novih.

Uostalom, ako bas i ispadne da ne valja, moze se iskljuciti posle :)

Inace, mislim da bi mogli, oni koji znaju, napraviti GreaceMonkey skriptu koja bi obavljala posao.
[ Dush0ica @ 26.05.2010. 13:35 ] @
+1 za ignore list (nevezano za anakina)
[ Marenović Slaviša @ 28.05.2010. 15:04 ] @
Citat:
Dush0ica: +1 za ignore list (nevezano za anakina)


Nevezano za njega i sve ostale, jos jedan za opciju.

Plus, bilo bi dobro da razmislite o opciji REPORT POST.