[ Horvat I @ 24.05.2010. 18:36 ] @
Prilikom otvaranja novog tab_a lisica se jednostavno zatvori.
Ponovnim startovanjem ucita ponovo strane koje su bile otvorene, i ne prijavljuje nikakvu gresku.
Verzija 3.6.3
[ GORSHTAK @ 26.05.2010. 22:52 ] @
Obriši ff, ali sve, folder u program files i u application data i ako još negde postoje podešavanja, pa instaliraj ponovo.
Ako imaš neka važna podešavanja ili bukmarkove, sačuvaj prvo
[ BassivitY @ 28.05.2010. 18:19 ] @
skini revo uninstaler (ako ga vec nemas) i sa njime obrisi lepo mozillu ,on ce da procisti regostry i sve sto ostane posle deinstalacije ...pa je instaliraj ponovo
[ alexg @ 12.06.2010. 21:46 ] @
Da ne otvaram novu temu posebno, ukratko i ja imam problem sa Mozilom (koristim verziju 3.6.3). Doduše, moj problem nije neposredno vezan za prekid rada samog programa već konekcije na internet. Imam ADSL kod Telekom-a i kao glavni web browser koristim Mozilu. Međutim, povremeno (i sve češće) se dešava da otvorim Mozilu i onda program traži sajt koji mi je podešen po defaultu, ali umesto da otvori sajt on prikaže poruku da isti ne može da pronađe (ona poruka ''Cannot find server...bla..bla..). Tako prođe 20-30 sekundi i ja kliknem na ''refresh'' sajt se bez problema otvori. Međutim, nekada ne pomaže ''puko čekanje'' već onda isključim pa uključim modem za ADSL ili restartujem komp pa tek onda proradi. Inače, primetio sam da kada se dešava da Mozila ne otvara sajt mi na taskbar-u stoji poruka (ikonica kompjutera koja pokazuje internet access da stoji uzvičnik i poruka ''no internet access''). Inače, modem mi je sa kompom povezan preko mrežne karte. Sad, prva pomisao mi je da je problem kod modema, kablova i slično, ali me zbunjuje da sve lampice koje ''signaliziraju'' da li ima linka na modemu su OK (naime, svetle one koje i trebaju LINK i LAN kako i u upustvu piše da treba). Inače ISP mi je dao modem MT 822 Huveji -tako nešto, izvinjavam se ako nisam ispravno napisao. Onda sam pomislio da nije neki virus ili nešto slično, ali imam instaliran KIS 2010 i do sada sam obavio desetine ''full skanova'' i nije našao ništa. Stoga, molim za savet šta bi mogao da uradim. Da dodam, kada na primer se desi da Mozila neće da otvori sajt probam preko Internet Exploera, ali takođe neće ni on da otvori sajt. Sve to me navodi na pomisao da nešto ipak nije u redu sa modemom, ali kao što rekoh, zbunjuje me da čas radi, čas ne, a ponekad zahteva restart da bi onda radio bez problema. Inače, ranije nisam imao takvih problema osim naravno kada rade nešto tehnički pa ne radi net, ali ovako kratkotrajne prekide nikada nisam imao... Hvala za svaki savet!!!