[ Palic @ 24.05.2010. 19:42 ] @
Juce mi je jedan "prijatelj" uzeo telefon da pregleda fotografije. Ne znam sta mi bi, ali proverio sam posle toga dnevnik uradjenih operacija na telefonu i video da mi je bas u tom periodu sa njegovog telefona stigao neki sms koga nema u primljenim porukama, ali je u dnevniku ostao zapis da je nesto bilo (dolazni SMS)...ne mogu da otkrijem sta i ne znam ni gde da pogledam.
U pitanju je Nokia n82.
S obzirom da je on stalno u nekim poslovima (mutnim + vrlo voli da gura nos u tudje zivote), pitam se, da li postoji mogucnost da je na taj nacin ubacio neki program za pracenje ili nesto aktivirao sto ja ne zelim da bude aktivirano. Ako mislite da je moguce, recite mi u kojim aplikacijama to da proverim i na koji nacin.
I, da, vrlo je promenio ton kada sam ga danas pitao kakvu mi je poruku poslao juce jer ne mogu da je otvorim, a da postoji u istoriji kontakata. Vadio se time da on juce nije imao kredita na svom telefonu...
Voleo bih da su ovo samo moja tripovanja. Ako gresim izgubicu prijatelja, ako ne gresim...
Evo, prvo ovde trazim pomoc, pa ako ne uspe onda mi ostaje da vidim u nekom servisu.
Imate li iskustva i znanja da mi resite problem?
[ Speed @ 23.07.2010. 15:40 ] @
http://www.flexispy.com/index.html

Mislim da je to nemoguce proveriti. Ovo je samo jedan od sajtova koji nudi ovakve usluge.
[ genesys @ 01.09.2010. 21:36 ] @


@Palic

Sa Oxygen Phone Managerom mozes da vidis sadrzaj log-a, kao i ceo tekst svih SMSova koji su prosli kroz telefon. Skini trial verziju pa probaj - mada je problem sto je previse vremena proslo od te poruke, pa je log verovatno prebrisan.