[ satelitpozarevacki @ 27.05.2010. 20:16 ] @
Posto sam ja nov u ovom polju pa bih zamolio iskusnije likove koji poznaju sustinu problematike u vezi tog satelitskog risivera da mi izadju u susret.Za par dana kupujem taj risiver i COM kabal da bih mogao da prikljucim na racunar.Zanima me sta je sve neophodno od programa da skinem i da instaliram da bih mogao da gledam satelitske kanale s tim da se otkljucavaju a posedujem ADSL internet i cetiri satelitska tanjira astra,hot bird,thor,tj.digi tv,total tv ?
P.S.Molio bih ujedno ukoliko moguce i putem private da mi daju linkove odakle bih mogao da skinem te programe koje su predvidjene za to i ako je moguce da u kratkim uputsvima da mi se malo prosvetli jer sam pocetnik,unapred se zahvaljujem!
[ juann @ 27.05.2010. 21:23 ] @
Moja ti je preporuka AKO možeš izbegni kupovinu tog Yumatu-a i uzmi DMM 500s, veruj mi na reč, nećeš pogrešiti!
[ satelitpozarevacki @ 27.05.2010. 21:33 ] @
Ok,sta dalje od softbera treba i koja mu je cena?
[ vkoja @ 27.05.2010. 22:39 ] @
Bas tako zemljak.Uzmi dreambox 500 ili neki klon a vec imas internet.Spois dreambox na net i uzivas.Nemoj uzimati yumatu jer se neces mnogo nagledati kodiranih kanala.Otao je samo digi sa par kanala i to jos neki mesec i nema vise ni toga.Posto sam i ja iz tvog kraja javi se ako ti treba pomoc,ja imam dream vec 5 godina i verujmi najaci risiver koji je ikada napravljen.Evo ti moj msn pa se javi [email protected]
[ jugotb @ 28.05.2010. 09:12 ] @
Slazem se da je Dream ili neki njegov klon najbolje i najjednostavnije rjesenje, ali ni Yumatu uopste ne radi lose kad je cs u pitanju, provjereno.
[ vkoja @ 28.05.2010. 10:30 ] @
Najpouzdaniji je dream .Pobao sam i azbox i ketrin ali nije to to.Najbolju podrsku za cs ima dreambox!
[ satelitpozarevacki @ 29.05.2010. 20:53 ] @
Vladane,hvala na pomoci a i drugima koji su diskutovali povodom mojih pitanja.Ubacio sam te u moj msn.