[ 1900-ti @ 28.05.2010. 11:08 ] @
Cao svima,

Kada odem na www.mojsajt.com dobijem stranu sa upozorenjem da je to Malicious Web Sites i ne mogu da ga vidim, moze li neko od upucenih kolega da mi objasni o cemu se radi, tj zasto je to tako i kako da se resim toga

Unapred svima hvala

pozdrav
[ Stranger2 @ 28.05.2010. 14:07 ] @
na sajtu je neki virus i onda su ga stavili na crnu listu za taj web browser. ne znam koji browser koristisa li u nekom drugom browseru verovatno mozes otvoriti taj sajt. Samo najsigurnije je da koristis antivirus softver da ne pokupis nesto...

Ako je to tvoj sajt onda na forumu HTML i CSS koristi pretragu i ukucaj IFRAME. Jako mnogo sajtova je imalo takav problem sa IFRAME-om, i ja takodje.
[ 1900-ti @ 31.05.2010. 13:32 ] @
Stranac hvala na odgovoru, pogledao sam ali nema IFRAME, kako bih mogao da skinem taj sajt sa crne liste?

Unapred hvala
[ Stranger2 @ 03.06.2010. 13:51 ] @
Pre svega koristi pretragu na forumu "Web dizajn i CSS" trazi "iframe" "malicious" i naci ces dosta tema u kojima je to vec obradjeno.

...problematicn ideo moze biti u nekoj reklami koja se prikazuje na sajtu ili nekom javascriptu. Probaj iskljuciti sve bez cega mozes pa onda vidi.


Bice uklonjen sa crne liste za dan-dva kad resis problem. A mislim da sajtu u vecini drugih browsera ipak mozes pristupiti i sada.