[ selters @ 28.05.2010. 13:56 ] @
Mislim da bi vredelo da u okviru ove teme razmenimo mišljenja i utiske o Total TV HD ponudi.
[ homer- @ 29.05.2010. 07:31 ] @

Naduvane cene i skromna ponuda HD kanala.
[ selters @ 29.05.2010. 14:48 ] @
Slažem se. Za preskromnu ponudu od tri programa mnogo je 250 dinara. Da ne govorim o 350 ili 650 dinara mesečno za risiver.
Bilo bi zanimljivo čuti da li je neko ko je imao Total tv već uzeo i HD paket (sa risiverom) i kakvi su utisci - kvalitet slike.
[ Zeusplus @ 29.05.2010. 21:50 ] @
A to mesecno za risiver je bez veze, ali ponuda kanala s vremenom ce verovatno biti veca.
[ selters @ 30.05.2010. 22:42 ] @
Nije samo bez veze cena za risiver, nego i 2000 ili 4000 dinara nekakva pristupna taksa. Znam da će se vremenom povećavati broj kanala u HD, ali će se povećavati i cena, to je sigurno.
Imaju ljudi monopol, pa koriste. Može im se.
[ selters @ 08.06.2010. 10:08 ] @
Da li je moguće da još uvek nema ni jednog korisnika Total TV HD kanala! Ako ima, neka napiše utiske.
Uzgred, toliko su „zacepili” sa uslovima, cenama, da je to nerazumno. Za običan DVB-T risiver naplaćuju nekakvu „pristupnu taksu” 2000 dinara.
Šta spada u tu taksu, to niko ne ume da objasni. Zatim „preporučena cena montaže” je 2400 dinara. Bez obzira što već imate sve namešteno:
tanjir, lnb... morate da platite. Čak i ako sami priključite risiver. Uz objašnjenje da serviser-montažer opet mora da podešava sve to, mada SVE TO
radi već 3 godine bez ikakvih problema. Neverovatno!
Ukratko, to se u narodu zove „vaćarenje”, tako da će ostati bez još jednog korisnika. Odoh da uzmem IPTV, stigao STB.

[Ovu poruku je menjao selters dana 08.06.2010. u 11:56 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao selters dana 08.06.2010. u 11:57 GMT+1]
[ bakara @ 08.06.2010. 11:29 ] @
Citat:
selters:Za običan DVB-T risiver naplaćuju nekakvu „pristupnu taksu” 2000 dinara.
Šta spada u tu taksu, to niko ne ume da objasni. Zatim „preporučena cena montaže” je 2400 dinara. Bez obzira što već imate sve namešteno:
tanjir, lnb... morate da platite. Čak i ako sami priključite risiver. Uz objašnjenje da serviser-montažer opet mora da podešava sve to, mada SVE TO
radi već 3 godine bez ikakvih problema. Neverovatno!

Cek, ne razumem...zar ne postoji neka opcija da im vratim ovaj risiver i uzmem taj HD bez motaze uz potpisivanje ugovora ili sta vec...meni montaza ne treba samo da se povezu kablovi?

A i ono iznajmljivanje risivera je besmisleno, stavrno mi izgleda glupo da se neko obaveze da to placa plus i pretplatu...
[ killabee @ 09.06.2010. 08:18 ] @
Evo ja sam uzeo hd resiver sa dvt tunerom i zadovoljan sam.Jeste da me kompletno ceo posao u startu izasao oko 60 e, sve zajedno sa monoblok glavom disecom i drzacem. I sa znanjem da cu placati naredne dve godine taksu za iznajmljivanje (ako ne i vise ). Ali kad se sabere izadje hd reciver 160 evra bez pretplate! A za dve godine svasta se moze izdesavati i sa pretplatom i sa kolicinom hd kanala i sa zemaljskim digitalnim signalom.
[ killabee @ 09.06.2010. 08:28 ] @
Citat:
bakara: Cek, ne razumem...zar ne postoji neka opcija da im vratim ovaj risiver i uzmem taj HD bez motaze uz potpisivanje ugovora ili sta vec...meni montaza ne treba samo da se povezu kablovi?

A i ono iznajmljivanje risivera je besmisleno, stavrno mi izgleda glupo da se neko obaveze da to placa plus i pretplatu...

Ako si pod ugovorom iznajmljujes reciver moras ga svakako vratiti ,bez montaze nedaju jer moraju i njihovi zastupnici da se ugrade. I ja sam se vodio sa tim "zasto da placam 2400 dinara samo da bi mi zamenio reciver" .... Kad sam potpisao prvi ugovor nisam uzeo antenu i glavu nego samo reciver, antenu sam svoju koristio pa sam morao i glavu da menjam opet posto je potrbna monoblog sa disecom i novi drzac!
[ jovovuk @ 09.06.2010. 09:46 ] @
U normalnom svetu doplatis i zamjenis resiver i onda u ponudi imas HD kanale i ako ih hoces gledati placas za njih i nist vise
ja se nadam da ce za koju godinu kad vide da im ovo slabo ide tako i u raditi.
[ killabee @ 09.06.2010. 11:32 ] @
heh da slazem se u normalnom svetu .......... samo se kod nas placa za svako tehnicko osposobljavanje plus koriscenje