[ ::Teryon:: @ 23.11.2001. 13:17 ] @
Radim na novom webu Sabac.Online. Potrebno mi je malo komentara i predloga !!!!!!

http://www.pixelstyle.f2s.com/Sabac.Online/Index.html

greetz to my online buddiez: seaghost, barto, ucode, cozi......
[ Gojko Vujovic @ 23.11.2001. 17:12 ] @
Ok deluje ali dodaj neku boju da se razbije uniformalnost. Ili barem neku nijansu postojećih. Inače, NIKAKO nemoj da sugeriraš browser, rezoluciju niti neki fullscreen mod, sajt treba da radi zadovoljavajuće u što većem broju browsera, a najmanje u IE 4,5,6, Mozilla, Netscape 4.7x & 6 i Opera.
[ Boris @ 24.11.2001. 01:34 ] @
Da stvarno dodaj neku malo jacu boju da ljudima drzi oci za sajtom.
[ NIXI @ 24.11.2001. 11:32 ] @
not bad...not bad...imash ukusa...mada mi se cini da je malo ripovan dizajn, nisam siguran odakle ali je ql u svakom slucaju, shto se tice optimizacije gledaj da ti uvek radi ok i na 800*600 jer u suprotnom mnogooooooo ogranicavas ljude, a shto se optimizacije za browsere tice lepo bi bilo kada bi radilo isto u svim browersima mana IE RULJEZ... :)
sve u svemu...imash stila...malo su boje slabe.....mada ja licno volim blede sajtove :)
just keep on with the good work
PS: ono nije dizajn cini mi se za prezentaciju grada jer je vise pixeloriented :) a ti vidi :)
[ Trunks @ 24.11.2001. 14:18 ] @
Ok je, ima stila.
Slazem se sa Nixijem, stvarno je dosta pixelizovan sajt :)
I boje malo da sredis, dodas par slikica i bice kul.
[ ShojkE @ 24.11.2001. 15:14 ] @
Nije lose.
Uzmi malo linkovi neka ti budu upadljiviji i neka budu malo veca polja na kojima mozes da kliknes... Slazem se sa svima da treba boje. Mozda ako bi dodao neke roll-overe u boji. Suvise sitan tekst.
Samo napred
[ NIXI @ 24.11.2001. 18:53 ] @
sve u svemu ti lepo slushaj mene i trunks-a i nemash greshke...bash sam neshto kontao oko onog tvog site-a i lepo pishe u nekim postovima malo daj prosiri povrshine koje tu <a href> onamo pod "links" i daj im malo po koloru da se razlikuju malo vishe kad su selektovane od neselktovanih :); imas stila opet ponavljam, ali vidi mozda cesh bolje da iskoristish onaj dizajn za neshto drugo a smisli drugi site za sabac online
[ Trunks @ 24.11.2001. 20:31 ] @
Citat:
nixi je napisao:
ali vidi mozda cesh bolje da iskoristish onaj dizajn za neshto drugo a smisli drugi site za sabac online


Baš to, da se ne za*ebeš ko ja :)


Greets to nixi...
[ Darko Pipic @ 24.11.2001. 21:03 ] @
Da Vas pitam, na koji nacin se sajt optimizuje za sto vise browsera, mislim jel postoje neki detektori ili se jednostavno radi onaj fazon, zlatna sredina ???
[ NIXI @ 25.11.2001. 17:12 ] @
Citat:
TheGhost je napisao:
Da Vas pitam, na koji nacin se sajt optimizuje za sto vise browsera, mislim jel postoje neki detektori ili se jednostavno radi onaj fazon, zlatna sredina ???


Ne ne postoji odredjeni nacin sem da imas sve browsere na svojoj mashini i da onda (uz to poznajesh kako se odredjeni browser ponasha kod nekoh tml code-a) probash, testirash, ispravljash, sve u svemu to je jedan izuzetno mukotrpan posao; zato "If it works on IE, try to make it work on Netscape as well, and than just don't give a fuckn any more :)

greetz to my bro & collegue Trunks :)
[ Lavina @ 27.11.2001. 22:03 ] @
Pa ovako... meni se svidja boja slova... sad sto se tice da li je za prezentacju grada ovaj stil ti sam odluci..

The Ghost> pozdrav... onaj me linux izbrisa loadovanje wina a ima stari lilo (<1024) a sto se ptimizovanja tice imas Adobe GoLive sada i verzija 5 ali znam da 4 ima opciju da biras koji djelovi scripte (html) rade u kojim browserima npr Netscape 2.0 I.e 3.0 ....
[ Bojan Basic @ 11.10.2003. 22:47 ] @
Tema je premeštena u forum: Web kritike