[ niceness @ 01.06.2010. 13:10 ] @
Zdravo narode,

Ima li negde u Novim Sadu da se uzme samostalni DVB-T prijemnik. Pogledao sam u svim prodavnicama koje su mi pale na pamet, ali nema nista.
Ako neko zna gde ima, neka napise... moze i na PM ako je zabranjeno reklamiranje firmi.

Pozdrav,
[ packypfc @ 01.06.2010. 19:08 ] @
Ako mislis na risiver, tj set top box, neki su se hvalili na forumima da su na "najlonu" kupili dva komaada za 3-4 evra. Doduse bez daljinca.
[ zilenk @ 06.07.2010. 08:01 ] @
Citat:
niceness: Zdravo narode,

Ima li negde u Novim Sadu da se uzme samostalni DVB-T prijemnik. Pogledao sam u svim prodavnicama koje su mi pale na pamet, ali nema nista.
Ako neko zna gde ima, neka napise... moze i na PM ako je zabranjeno reklamiranje firmi.

Pozdrav,


Da li si našao nešto?
[ comi 1342 @ 09.07.2010. 22:42 ] @
Na Najlon pijaci nedeljom, neki lik prodaje dvb-t mpeg2 za 4000 din, ne znam šta imaju u sat radnji u Jevrejskoj u pasažu, ali nabavljali su po porudžbini ranije.
Ja sam kupio u Hu u Metrou Sagem sa mpeg 4, ali ga ne bih preporučio nikome.
[ niceness @ 10.07.2010. 10:43 ] @
Ja sam zaboravio da sam i postavio ovu temu :)

Znaci, u toj radnji u Jevrejskoj (elektroplus) mogli su se naci String SRT 5203 i neki model proizvodjaca Alma. I jedan i drugi su bili 5000din,
ali meni nisu odgovarali (npr. imali su USB koji meni ne treba; trebao mi je jednostavan resiver). Sad to je bilo pre mesec dana... ne znam sta imaju danas.

U Elti imaju FTE MAX T115 (mislim da je bio oko 4000din), ali mozete kupiti samo kao pravno lice (izdace vam predracun).

Jos samo da dodam ovaj link: http://www.alma021.co.cc/ (Mislim da ga je neko vec postavio na forumu, ali me mrzi proveravati)
[ Miladinovic @ 12.07.2010. 13:11 ] @
To kod nas trgovci deru. U Hrvatskoj su daleko jeftini, čak duplo. Pogledaj na ovim domaćim aukcijiskim sajtovima, tu sam viđao da su ludi to donosili iz inostranstva i pokušavali kod nas da osposobe, pa pošto nisu radili prodavali su ih za par stotina dinara, nekad ganc nove uređaje.
[ torrente77 @ 12.07.2010. 14:23 ] @
ja u subotu u Indjiji u radnji kupih Alma t2000 za 3400 din!
[ torrente77 @ 18.12.2010. 23:38 ] @
Ja sam do pre koju godinu hvatao HRT na vikendici na Kamenjaru, dok nije postao digitalizovan. Sticajem okolnosti, tek sam danas narucio Almu t2000. Nasao sam je na sajmu u NS. U ponedeljak mi dolazi covek da mi instalira, da vidimo kako ce funkcionisati :). Inace, na njihovom prospektu stoji web adresa www.roto-max.co.tv. Jel neko moze reci dali se hrvatski kanali jos uvek mogu hvatati u ovom kraju? Hvala unapred. Poz
[ comi 1342 @ 23.12.2010. 19:45 ] @
Prijem više nego sa analognim signalom zavisi od vremenskih uslova, nažalost. Al' kad' imaš sliku onda naravno imaš sva 4 kanala perfektno. Ako si do gašenja analognog signala stalno imao dobar prijem, onda bi trebalo da možeš i sada 'vataš taj digitalni. Eventualno uložiti u neku kvalitetniju antenu i pojačalo...