[ somidurlan @ 01.06.2010. 15:03 ] @
resio ja da isprobam ovaj paket od 20 besplatnih minuta koji daju svojim korisnicima ovi iz beotela, jer koristim ovaj njihov adsl, instaliram ja sve lepo po uputstvu, sve podesim, i pocnem da okrecem, probam prvo da okrenem druga na mob, kad ono "nemate dovoljno kredita", ja reko ajde mozda ne daju da se zove na mob, probam ja sebe da pozovem na fix, ma opet mi lepo kaze na srpskom, "nemate dovoljno kredita", a na sajtu stoji lepo da nisam potrosio ni sekudnu. ne budem bio lenj pa okrenem korisnicki servis gde me upute da pozovem pre 16h sutra i da bi tada dobio odgovor kako POZIVI U SRBIJI NISU MOGUCI i postoji neka lista destinacija koje mogu da se zovu... mislim sta reci
[ mikal @ 01.06.2010. 19:56 ] @
Vidiš da nisi sve lepo odradio. Nisi PROČITAO šta i kako to radi! Mislim da na besplatne pozive ka mobilnoj mreži možeš da zaboraviš. Toga nema niti će biti. A i besplatni prema fiksnoj mreži u srbiji. Hmmm. Možda nekada. U svakom slučaju beotel nije zanimljiv ako planiraš da zoveš po Srbiji.
Inače da li je neko imao 1.juna problema sa njihovim voip-om i free sms servisom?