[ Green Design @ 01.06.2010. 20:44 ] @
Poštovani,

Ovim putem želim da pozovem sve dizajnere, arhitekte i umetnike da posete najnoviji internet dizajnerski sajt Green Design (www.greendesign.rs) koji, po prvi put viđeno u regionu, nudi nove usluge "konkursi" i "portfolio". Zapravo, ono što Green Design jeste to je tržišna "platforma" koja spaja sve one kojima je potreban dizajn za bilo kakvu potrebu (firmi logo, nekome ideja za uređenje stana ili bašte, nekome cela internet stranica, nekome izgled vizit karti...) sa onima koji tu potrebu mogu da ispune - dakle dizajnerima i arhitektama!

Ovom prilikom Vas molim da posetite www.greendesign.rs i detaljno se upoznate sa našim uslugama.

Srdačan pozdrav,

Green Design tim
[ Green Design @ 02.06.2010. 21:54 ] @
Poštovani,

obaveštavamo Vas da je objavljen prvi konkurs na Green Design-u i isti možete pogledati ovde

Srdačan pozdrav,

Green Design tim
[ kordun3 @ 04.06.2010. 16:28 ] @
Svaka vam čast,pridružiću se i ja tom sajtu samo da se vratim u srbiju za desetak dana,ideja je odlična!
[ Green Design @ 04.06.2010. 20:47 ] @
Zahvaljujemo Vam se na komplimentima i poverenju. Očekujemo Vas u Green Design zajednici. Za sva pitanja i sugestije stojimo Vam na raspolaganju.

Veliki pozdrav,

Green Design tim
[ skemamen @ 04.06.2010. 21:33 ] @
Dobro, ne treba preterivati bas "po prvi put vidjeno na Balkanu" ali dobro, ostanite u kulturnom nivou kao sto i sajt izgleda... za svaku pohvalu je. Registrovao sam se i podrzavam ovakve inicijative koliko god mogu... Sve najbolje zelim...!
[ Green Design @ 05.07.2010. 16:32 ] @
Limundo.com je kreirao konkurs! Učestvujte na prvom garantovanom konkursu na Green Design-u i zaradite! Time, ne samo da možete zaraditi, već i poboljšati Vaš CV i steći novo iskustvo!

http://www.greendesign.rs/konkurs/preview/5

Ovim putem pozivamo sve one kojima je potreban dizajn za bilo kakvu potrebu da kreiraju konkurs na Green Design-u

Srdačan pozdrav,

Green Design
[ milekinez @ 06.07.2010. 21:42 ] @
meni nesto ovo lici na grebanje tj bespalatnu reklamu, ali posto nisam u kucnom savetu sajta manje vise ne smeta
ps. jel moze od mene prvi put na balkanu usluge sito stampe pa tel, nemamm sajt ete
[ Green Design @ 20.07.2010. 13:12 ] @
U toku je novi konkurs na Green Design-u. Kompaniji Memo Impex potreban je logo

Više informacija ovde

Ukoliko je i Vama potreban dizajn za bilo kakvu potrebu, kreirajte konkurs na Green Design internet sajtu i dobićete veliki broj kvalitetnih radova od kojih Vi birate najbolji


Green Design - umetnost dizajna
Srdačan pozdrav,

Green Design

[Ovu poruku je menjao Green Design dana 20.07.2010. u 20:46 GMT+1]
[ Green Design @ 26.07.2010. 12:07 ] @
Poštovani,

objavljen je novi konkurs na Green Design-u. Software development kompaniji Actenzo je potreban Logo.

Učestvujte na ovom konkursu, zaradite i usavšrite svoje znanje i CV!

Konkurs se nalazi ovde: http://www.greendesign.rs/konkurs/moji_radovi/8



Srdačan pozdrav,

Green Design

[ Green Design @ 06.08.2010. 16:47 ] @
Poštovani,

Nevladina organizacija ADA, koja ulaže znatne napore u borbi protiv narkomanije, objavila je konkurs na Green Design-u u potrazi za novim logo-om. Učestvujte na konkursu, zaradite, unapredite svoj CV ali i doprinesite borbi protiv narkomanije.

http://www.greendesign.rs/konkurs/preview/11

ukoliko je i vama potreban dizajn za bilo kakvu potrebu (logo, flajeri, internet strane, plakati, etikete, dizajn pakovanja, bilo šta) kreirajte konkurs na Green Design i naši brojni članovi će vam prezentovati svoje ideje i radove od kojih vi birate najbolji!

Green Design - umetnost dizajna!

Srdačan pozdrav,

Green Design
[ Green Design @ 14.12.2010. 12:16 ] @
Objavljen je novi konkurs.

www.aviokarte.rs potreban web baner

Učestvuj na konkursu, zaradi i unapredi svoje znanje

Green Design - umetnost dizajna