[ dzigilibonglica @ 06.06.2010. 07:40 ] @
Ne znam da li sam dobro naglasio ovo "Podforum", ali shvaticete sta predlazem:

Da se sa leve strane medju forumima nalazi i neki forum posvecen Formuli1.

Naime po mom nekom licnom iskustvu, vecina mojih prijatelja koji se na neki nacin bave IT-om su i strastveni ljubitelji formule1.

Znam da postoje forumi posveceni formuli na drugim sajtovima, ali meni je to bezveze, voleo bi da mi je sve na jednom sajtu...Uostalom mislim da nisam jedini, a kako bi se forum razvijao, verovtno bi se pojavile teme o nekim tech resenjima implementiranim u F1, sa vrlo kvalitetnim diskusijama (bez obzira sto bi neminovno bilo vesti,advocacy-ija i navijanja).

Eto toliko.

Molim Vas odgovorite.
[ flylord @ 06.06.2010. 17:11 ] @
koliko tema posvecenim F1 ima trenutno na esu?
[ Srđan Pavlović @ 06.06.2010. 17:38 ] @
Ako se otvori jos jedna, bice prva
[ kosmopolita @ 06.06.2010. 17:44 ] @
Citat:
flylord
koliko tema posvecenim F1 ima trenutno na esu?


Ako može, nadovezaću se za nepostojeći podforum vezan za kancelariski materijal. Tema je opšta: novi podforum.

Postavio sam temu u Hardver::Ostali hardver i obrisana je uz obrazloženje da je offtopic.

Slažem se da je offtopic ali ako nema gde da se postavi a da ne bude obrisana kako uopšte da se nakupi dovoljno tema za otvaranje podforuma?

Refcimo, za formulu1 postoji EM::AutoZone ali za kancelariski materijal je svugde offtopic.
[ combuster @ 06.06.2010. 19:49 ] @
Slazem se da se u okviru autozone-a otvori tema posvecena formuli1, moze i da se topuje u dogovoru sa mod-ovima (a moze i kasnije, da vidimo prvo kako ce tema krenuti). Inace pratim F1 od 93'ce i bas sam fan :)
[ tox master @ 06.06.2010. 19:54 ] @
Slazem se sa @combusterom.
[ bakara @ 06.06.2010. 20:36 ] @
Citat:
combuster: Slazem se da se u okviru autozone-a otvori tema posvecena formuli1, moze i da se topuje u dogovoru sa mod-ovima (a moze i kasnije, da vidimo prvo kako ce tema krenuti). Inace pratim F1 od 93'ce i bas sam fan :)

Otvorite, niko ne brani...
[ combuster @ 06.06.2010. 21:31 ] @
Ok, kad bude imalo nekih "vrelih" novosti xD