[ aco-94 @ 06.06.2010. 12:39 ] @
molim vas,jel bi mi mogli pomoci......uzeo sam digitalni risiver Evology sd 2oo,da bi gledao hr programe,i to imam i gledam,al od nedavno mi je nasao i sprt klub,atv i jos puno madjarskih programa,al na njima pise scrambled channel...sta da radim da bi ih mogao gledati?hvala!
[ vkoja @ 06.06.2010. 12:58 ] @
Ako si sa tim risiverom gledao digi tv , neces vise moci jer su presli u nagra 3 kodiranje , tako da se vise ne moze gledati piratskip putem tj.ubacivanjem kljuceva!
[ aco-94 @ 06.06.2010. 13:58 ] @
Nisam nikada....imao sam obicne hr programe i nasao sam rts 1,2,3 i rts digitaal...al kad sam skenirao jutros ispocetka programe izbacio mi je i film+,atv,m1,tv2,rtl klub,private spice,national geographic,sport klu....al na svim tim programima mi izbaci scrambled channel! ako ih treba otkljucati,gde bih mogao naci te kljuceve?
[ aco-94 @ 06.06.2010. 14:00 ] @
Nisam nikada....imao sam obicne hr programe i nasao sam rts 1,2,3 i rts digitaal...al kad sam skenirao jutros ispocetka programe izbacio mi je i film+,atv,m1,tv2,rtl klub,private spice,national geographic,sport klu....al na svim tim programima mi izbaci scrambled channel! ako ih treba otkljucati,gde bih mogao naci te kljuceve?
[ packypfc @ 07.06.2010. 23:06 ] @
Pa to su madjarski kanali koji nisu besplatni, tj kodirani su. Zato ne mogu da se gledaju. Inace u madjarskoj na jednom Mux-u stane i preko deset kanala, pa su to uveli kao konkurenciju kablu.
[ aco-94 @ 09.06.2010. 11:24 ] @
e hvala puno,drago mi je da sam saznao o cemu se radi?