[ petcom @ 09.06.2010. 11:59 ] @
Lijep pozz!!
Momci imam Kodicom DVR 8800 karticu za video nadzor nemogu naci player za istu.Zelim kada narezem ili prekopiram fajl da ga mogu pustiti na drugom racunaru.Mislim da je neki fajl u pitanju "box"?
Ili mozda postoji neka podesavanaj na samoj kartici u kome formatu da snima.
Molim vas ako neko moze da mi pomogne.
Hvala vam svima.
[ Mikelandjelooo @ 07.10.2010. 03:49 ] @
ja sam imao isti problem skoro sa karticom GV250..moje resenje je bilo krajnje ne prakticno ali radi posao.. isti softver koji si dobio uz karticu i koji si instalirao na racunaru gde je kartica instaliraj i na racunaru gde ces gledati snimke..neces moci koristiti taj softver (logicno jer nema kartice) ali ce ti on ubaciti odgovarajuce kodeke za pustanje tih snimaka pa ces moci da gledas u svakom pleyeru, tj onom koji imas instaliran (bar bi trebalo, meni radi za BS).. e sad, postoji i varijanta da se raspitas koji su kodeci u pitanju pa da samo njh nadjes na netu i instaliras,kod mene je to slucaj sa Geovision's CCTV MPEG-4 codecs,ali jos nisam probao da samo njih ubacim, mada koliko sam citao trebalo bi da odgovara i samo tako, a mnogo je bolje resenje jer nemas ceo beskoristan softver instaliran da ti zauzima memoriju bespotrebno.. nadam se da sam pomogao..

Pozdrav..