[ somidurlan @ 10.06.2010. 18:12 ] @
razmisljam o kupovini neke zvucne kartice koja mi treba cisto da bi podigo kvalitet zvuka na svom kompijuteru, znaci ne interesuje me produkcija, obrada i tako to.
inace trenutno koristim realtekovu integrisanu a zvucnici su genius 5005, znaci 5.1 kanala mi treba, bitno je da osetim razliku u zvuku, pa me takodje zanima koliko je to i moguce na ovim zvucnicima, i naravno ne zelim neku paprenu, jer necu da placam ono sto ne mogu da iskoristim
[ somidurlan @ 10.09.2010. 21:22 ] @
zna li neko makar gde mogu da postavim ovo pitanje?
[ daywalkerzr @ 11.09.2010. 00:28 ] @
Razmisli da li ti treba zvucna kartica,bolje promeni zvucnike.Ja imam mini liniju sa dva zvucnika povezanu sa kompjuterom i to mi je dovoljno.
[ somidurlan @ 11.09.2010. 02:29 ] @
pa koliko se ja razumem, ovi zvucnici su vrlo pristojni, drvene kutije, snazan bas, jedino imam utisak ovi srednji tonovi kao da se malo slabije isticu...
[ calexx @ 11.09.2010. 08:32 ] @
Možda su pristojni u odnosu na one plastične od 5€ ili od 25€ ali je to daleko od kvaliteta, za njih će većina zvučnih kartica da bude dovoljna. Uglavnom i sve novije integrisane. Bolje za početak nabavi neki polovan stub, razlika će da bude ogromna ... jedino što je za 5.1 ipak potrebno nešto prilično ozbiljnije. Ja i nemam nameru da ozbiljnije slušam u 5.1 obliku jer mi nedostaje ... bar jedno 1000€ za osrednju audio opremu. ;)