[ mother.mne @ 12.06.2010. 06:16 ] @
Imam problem, ocu da mi kontakt forma bude u iframe... i sve je ok, postavim je ja u iframe ali kad kliknem da dugme posalji, on mi php fajl ucita kao tekst?
Znaci ne odradi mi submit nego jednostavno vidim send.php fajl ko da sam ga otvorio u notepad-u :(
Pa reko da vidim da neko nije imao slican problem, ili ima ideju kako da napravim ovo da funkcionise? :)
[ dakipro @ 12.06.2010. 10:52 ] @
Ovako deluje da ti web server ne radi uopste, kako god da pozoves .php fajl, dikretko ili kroz iframe, sa ili bez post/get vrednosti, ne mozes da vidis sadrzaj (to je i poenta cele php filozofije).
Probaj direktno da pozoves taj send.php fajl pa vidi onda, proveri da li imas <?php na pocetku fajla, proveri sa php_info() da li ti radi php uopste.
[ mother.mne @ 12.06.2010. 14:32 ] @
izgleda mu sinoc nesto nije bilo po taman... sad sam probao opet i radi normalno :) ne znam sta mu je moglo bit te je zabudalio...
sad se nesto razmisljam, mozda sam ipak ja taj koji je zabudalio sinoc i nisam dobro vidio da pokrecem fajl sa kompa, a ne sa servera... jer sam na godaddy-jev hosting, ne vjerujem da oni budale tako... bice da sam ja u pitanju... u 5h ujutoro ne vidim bas najbolje :)