[ newtesla @ 12.06.2010. 14:44 ] @
Predlazem da se doda brojač za sve one poruke koje se normalno ne broje - dakle, da se nastavi sa brojanjem ostavljenih postova, kao i do sada, ali i da se - mozda odmah ispod - doda i brojač za sve poruke/postove napisane na onim delovima foruma gde se postovi do sada nisu brojali: advocacy, UMZ i slično...

Možda bi rešenje moglo da izgleda ovako:

ES poruke: cifra
EM poruke: cifra

U svetlu dešavanja, gde se dobar broj članova prepucava sa drugim članovima oko toga ko više visi na UMZ, i oko toga da neki imaju jednocifren broj prebrojanih postova a dugo su na ES-EM-u, mislim da bi takvo jedno rešenje bilo super - i ovako broj prebrojanih postova služi da bi se odmah moglo rastumačiti ko je ko, a dodavanjem još jednog brojača bi samo neke stvari postale jasnije.

Mislim da programerski gledano, ovo nije komplikovano za implementaciju.

Da me ne bi neko razumeo pogrešno - ovo nikako nije upereno ni protiv koga lično, niti protiv neke grupe. Samo sam mišljenja da nije zgoreg imati i taj podatak o učesniku u nekoj diskusiji. Mislim da bi sve postove trebalo brojati, jer je svaki post zahtevao vreme, koje je pojedinac odvojio za rast ES-EM-a, ali takođe sam ubeđen da nemaju sve poruke jednaku težinu...

....stoga, ovaj predlog :)
[ Jbyn4e @ 12.06.2010. 15:33 ] @
Slazem se sa newteslom. Zasto nemati informaciju o "porukama koje se ne broje".
[ Mefisto_soad @ 13.06.2010. 00:30 ] @
Imas na profilu.

http://www.elitesecurity.org/korisnik/profil/Jbyn4e

Poz.
[ newtesla @ 13.06.2010. 01:48 ] @
^To definitivno nije to... Ok je što se tu može videti na kojim si sve temama učestvovao, ali nigde ne možeš da vidiš koliko je postova bilo ko od nas (pa i jbyn4e) napisao po UMZ i advocacy-ju.


Recimo, vidiš drugi red, gde piše broj poruka? E, moj predlog je da tu budu dva reda sa brojem poruka - "brojive i nebrojive" ;) ili jedan red, nešto kao:

Poruke (ES/EM): 270/1140

...recimo.
[ Horvat @ 17.06.2010. 22:36 ] @
a zasto je to bitno?
[ maksvel @ 17.06.2010. 23:27 ] @
Malo je to nezgodno, jer se neki forumi na EM broje, a neki na ES ne, tako da bi bilo nesaglasno stavljati ES (kao brojivi) i EM (kao nebrojivi).
Administracija sajta je "presekla" da se poruke sa pojedinih foruma ne broje i to je to.
BTW, ne kapiram kako Gojko i dalje ima više poruka od Dimkovića? Ne brojite valjda poruke sa ES:mods??
[ Shadowed @ 17.06.2010. 23:41 ] @
Ivan pise skoro samo u neuracunljivim forumima :)
[ SlobaBgd @ 18.06.2010. 01:10 ] @
Bili su ti forumi uračunjivi, a onda se pojavio Dimke...
[ Marenović Slaviša @ 18.06.2010. 01:44 ] @


Dobar predlog, apsolutno za.

[ newtesla @ 18.06.2010. 17:09 ] @
Ma, na kraju je nebitno kako ćete nazvati - ES/EM, ili drugačije, ako ne možete da se složite oko imena, onda samo neka piše Poruke: 220/382

Citat:
Shadowed: Ivan pise skoro samo u neuracunljivim forumima :)


...ironija... uračunljivi postovi u neuračunljivim forumima :/
[ Milos911 @ 18.06.2010. 19:29 ] @
A ko kaze da su uracunljivi? :P
Taj dupli prikaz poruka mi se ne svidja. Ovako kad se pojavi neko sa par hiljada poruka izaziva neko strahopostovanje :). Ali ozbiljno, tesko je napisati dosta kvalitetnih postova na es, dok na em nemamo taj problem.
E ovo sam mnogo lose objasnio, nadam se da ste razumeli sta sam hteo da kazem :)
[ Nebojsa Milanovic @ 18.06.2010. 19:43 ] @
Brojanje na EM je i ukinuto iz razloga što je na njemu vrlo lako "napucati" veliki broj poruka, čime se oni kojima je cilj veliki broj poruka bez obzira na njihov kvalitet makar malo obeshrabruju.

Međutim, mislim da nije dobro da se nema nikakva evidencija o broju poruka na EM, a naročito o odnosu brojeva ES/EM postova, jer na taj način oni koji zatrpavaju EM ogromnom količinama (vrlo) nekvalitetnih postova ostaju donekle skriveni.

Zato mislim da je dobro da se ima evidencija o broju EM poruka, jer će se tako lakše identifikovati oni kojima je pisanje radi pisanja osnovna namera.