[ somidurlan @ 16.06.2010. 02:51 ] @
ne mogu da promenim chrome da mi pise na srpskom, uvek je sve na hrvatskom, i nemam opciju da to promenim, aaaaaaaaaa
[ svetozar @ 16.06.2010. 06:50 ] @
Da li si pogledao u Options, pa tab Under the hood, pa u delu Web Content imaš "dugme" Change font and language settings, pa kada ti otvori novi prozor ideš na tab Languages, pa onda na drugom "dugmetu", pod opcijom Language odabereš iz padajućeg menija jezik koji želiš?!
Dao sam ti putanju do promene jezika na engleskom, pošto je meni (Chrome plus) browser na engleskom.
[ somidurlan @ 18.06.2010. 22:59 ] @
ma pogledao sam svaku mogucu opciju i nigde en postoji opcija za menjanje jezika, niti se on spominje bilo gde, a sto je najveci fazon instalacija lepo protekne na srpskom, i to na cirilici, i kad udje u program ono hrvatski, evo sad sam ga kompletno izbrisao i ponovo instalirao i opet ja ne znam koj k***c vise da mu radim, ali vidno sam iznerviran
[ somidurlan @ 18.06.2010. 23:02 ] @
jel postoji uopse na srpskom chrome, tj jel ima neko da ga koristi na srpskom
[ miroslavL @ 19.06.2010. 11:53 ] @
Naravno da postoji ali samo za Windows - ja ga koristim zbog žene i translate bara. Za Linux ima samo na Engleskom.
[ somidurlan @ 19.06.2010. 13:30 ] @
ma naso sam, gledao neki snimak na youtube i video da treba da spustim onu traku na dole, tu su bile jos neke opcije, sta ces nekad ne vidis ono sto ti je ispred ociju...