[ mmix @ 19.06.2010. 19:35 ] @


Ako vas sutra posluzi vreme i blizu ste Panceva, ovi avijaticari se roje u stotinama. Ja danas nisam imao macro sa sobom, ali su prilicno pasivni kad se smore od letenja i slete na zbunje.
[ Nebojsa Milanovic @ 19.06.2010. 19:43 ] @
Čini mi se da ovo tvoja prva fotka ovde, dobrodošao :)

Ne znam koliko si imao vrema za snimanje, ali mogao si da ideš i sa većom blendom i sa višim ISO da bi ga zamrznuo.

Inače, to je jedan od glavnih "junaka" mnogih slika ljubitelja prirode :)

[ mmix @ 19.06.2010. 20:09 ] @
Ma fotka je nastala u trku, u 200ms koje sam imao izmedju dva skeniranja polozaja deteta i sprecavanja istog da podleti pod bicikl Tako da je on mirovao i bio zamrznut, nego sam ja bio u grchu i imao nula vremena za bilo kakva podesavanja

A znam da volite ovo, zato vas i upucujem na loviste Tek sam od skoro poeco malo ozbiljnije da ulazim u pricu sa digitalnom fotografijom, imao sam silne ispite za vratom, sad gledam da se bar malo vise posvetim ovom hobiju, postovacu nesto cim budem imao sta da pokazem

[ mmix @ 19.06.2010. 21:04 ] @
Evo jedna koju sam prosle nedelje napravio (mali crop i resize 50%), tek sam skoro pcoeo da radim sa CR2 fajlovima i lightroom-om. Sa veilkim ISO-om me inace nervira kolicina graina koju dobijem.

ISO800, 85mm, f/7.1, 1/640s