[ miki987 @ 19.06.2010. 22:37 ] @
pitanje se odnosi na deo programa (stampa putem datareport-a) na racunaru na kojem nema admin ovlascenja. Posto je programcic napravljen kao exe (bez instalacije) a na pomenutom racunaru predpostavljam ne postoje fajlovi za funkcionisanje 100% programa (datareport), zanima me ima li kakvog resenja, tipa da se promeni putanja za komponentu koja prikazuje datareport?

sledece pitanje oko istog, kako uz pomoc poslednjeg posta na ovoj temi http://www.elitesecurity.org/t402612-problem-na-kraju-resize-form od t.marko016 primeniti kod tako da se ovaj programcic prikazuje vidljivim u svim rezolucijama, zajedno sa svim komponentama.

hvala
[ miki987 @ 26.06.2010. 20:35 ] @
ja stvarno ovo ne znam da resim?
[ miki987 @ 12.07.2010. 17:58 ] @
posto sam za svo ovo vreme guglao o ovome dosao sam do zakljucka sledeceg
racunar na kojem nemam admin ovlascenja u svojoj biblioteci nema referencu za koju je neophodan rad sa data reportom
pronasao sam i koja je to kontrola na win7 je u C:\Windows\SysWOW64 a radi se o MSDBRPTR.DLL

e sad konacno pitanje, da li je izvodljivo da se u programu promeni putanja od koje ce data report uzimati ovu kontrolu npr. particija D:/neki folder posto ja nemam admin ovlascenja za C:/
[ miki987 @ 16.07.2010. 01:44 ] @
obicno kad napisem nejasno poruku niko se ne javi, ovde je sve jasno, bar tako mislim a pomoci nema ni od koga, please kako da resim ovo vec mesec dana ne znam sto cu
[ miki987 @ 19.07.2010. 10:15 ] @
posto nije bilo odgovora a ja uspeo da resim problem tema nek ide pod lock a resenje je sledece
[ vuchko.vuchko @ 19.07.2010. 11:48 ] @
A kako ce ti to povuci exe file za sobom , kada si rekao da ne pravis instalaciju programa?
[ miki987 @ 20.07.2010. 08:39 ] @
kopiracu sve komponente zajedno sa exe u jedan folder, taj flolder cu staviti na D:/ kod mene na PC i iz vb-a dati mu putanju komponenti
vb6 cuva putanju u sebi a na drugom pc ce komponente traziti na D:/ gde cu zapravo i staviti taj folder