[ kelja @ 20.06.2010. 15:46 ] @
Moj drugar i vrli saradnik resio je da konacno, pod stare dane, i on napravi neki portfolio.
(Da, kupovina domena je u planu, ovo je samo privremeno resenje)

http://www.sinisake.123bemyhost.com/cveya

Jos uvek cekam da mi posalje sve slike, ali, uglavnom mozete da vidite na sta ce to da lici.
Kao i uvek, voleo bih da cujem vase misljenje.
Pozdrav!
[ Stranger2 @ 21.06.2010. 12:23 ] @
Odlicno!

Jedino ne znam sta se desava sa fontom u starijim browserima... Web fontovi se nisu jos poceli masovno koristiti, verovatno s razlogom.
[ kelja @ 21.06.2010. 18:40 ] @
Hvala!
A glede browsera... IE6 podrzava, kao i svi normalni browseri (u Operi su malo krzava slova, doduse), koliko znam...ali, iskreno, nisam ni radio optimizaciju za IE6. Tim bolnim poslom se bavim samo ako mi placaju za to.
[ vodich @ 27.06.2010. 10:36 ] @
Meni se isto djasvi,samo imam par zamerki.Nervira me sto se skroluje na levo(imam 17 incha), mislim da bi onaj
gore logo bio bolji bez onog sivog G H(znaci samo grayhound designs) i ono crno pozadi mi malo odudara.Eto
toliko inace je skroz ok sto se mene tice.
[ kelja @ 27.06.2010. 12:35 ] @
E, hvala, odlicna primedba!
A, nazalost, na malim rezolucijama (1024x768 i manje) zaista ne izgleda dobro...
[ Stranger2 @ 27.06.2010. 13:55 ] @
Citat:
A glede browsera... IE6 podrzava,

Stvarno izgleda normalno u IE6. Nisam ni znao da se to moze. Pretpostavljam da je to nesto sa javascriptom izvedeno.

Citat:
u Operi su malo krzava slova, doduse

U operi prikazuje neki drugi font umesto ovoga. Najbolje bi bilo da napravis hack. Namesti da se taj font prikazuje preko CSS3 pravila a za IE6 da bude hack koji ce umesto CSS3 da aktivira prikaz preko ovog javascripta. Tako ce novi browseri prikazivati sve standardno.
[ Serbiankum @ 02.07.2010. 16:51 ] @
sajt je ok, ali je font promasaj. Promenite font u neki citljiviji, lepse ce da izgleda