[ jzarko @ 20.06.2010. 21:19 ] @
U ovoj temi http://www.elitesecurity.org/t399950-0 korisnik pod imenom jimieurope reklamira krekovan softver, naime radi se o softverskom paketu za projektovalje puteva GCM profesora Dejana Gavrana i time je prekrsio najmanje 2 pravila [es]
Iza Gvrana(tvorca GCM) ne stoji neka ogromna korporacija vec je on sam napravio ovaj program za AutoCad mada to je i nevazno jer jimieurope reklamira za prodaju nelagalan softver.
Citat:
Koga zanima Gavran Civil Modeller 2009 neka se javi na [email protected]

Nit orao nit kopao a covek oce da zaradi pare mnogo je pametan

[Ovu poruku je menjao jzarko dana 20.06.2010. u 22:33 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao jzarko dana 20.06.2010. u 22:38 GMT+1]
[ bachi @ 20.06.2010. 21:59 ] @
Reče jzarko koji je nelegalno skinuo na tone filmova, igara, muzike i softvera....

[ jzarko @ 20.06.2010. 22:38 ] @
@bachi
Gde logika prestaje tu Srbija pocinje...
Ja licno smatram da treba imati visi nivo razumevanja kada se radi o domacim programima.
Covek koji se predstavlja pod imenom jimieurope, nije neki Robin Hud da krekuje programe zlih korporacija i daje ih na koriscenje nama smrtnicima free of charge vec je on hoce da zaradi(300E) na tudjoj muci. A potpisujem da on nije neki mag vec je googlovao i nasao vec neki postojeci Emulator Hasp HL.
[ flylord @ 20.06.2010. 22:50 ] @
da li reklamira krekovan software ili ne, ja to ne znam. Ali znam da ne sme da reklamira na ovakav nacin bilo sta na es-u.

Ovaj slucaj je zatvoren. @jzarko hvala :)