[ rurik @ 21.06.2010. 17:38 ] @
Interesuje me gde kupiti .rs domen bez hostinga tj. koji je provajder pouzdan i sa dobrim kontrolnim panelom ?
[ view @ 21.06.2010. 17:57 ] @
ni jedan rs registar nema kontrol panel koji radi automatizovano tako da kod bilo kojeg rs registra da uzmes domen ces slati email za neku promenu ili neka forma koja lici na kontrol panel ali uopste ne funkcionise automatski

na rnids.rs imas spisak rs registara kod svakog mozes zakupiti samo domen bez hostinga
[ rurik @ 21.06.2010. 18:19 ] @
sto se tice kontrolnog panela interesuje me mogucnost promene nameservers-a jer mi je webhosting kod drugog provajdera
[ view @ 21.06.2010. 18:25 ] @
da,mozes to kod svakog registra kod nekog slanjem zahteva kod nekog popunjavanjem forme ali niko nema kao sto je npr. godaddy,dynadot,netfirms...
[ gmagdic @ 28.06.2010. 11:08 ] @
Kad narucujes rs domen, navedes nameservere servera na koji zelis da domen upucuje.

Mozes da promenis nameservere otvaranjem tiketa korisničkoj podršci, telefonskim pozivom, ili mailom.
[ inodius @ 02.07.2010. 19:35 ] @
Citat:
view: ni jedan rs registar nema kontrol panel koji radi automatizovano tako da kod bilo kojeg rs registra da uzmes domen ces slati email za neku promenu ili neka forma koja lici na kontrol panel ali uopste ne funkcionise automatski


To je malo zastarela informacija mada verujem da mnogi registri jos uvek rade tako...

DreamWeb hosting na primer ima mogucnost automatske promene... http://www.dreamclients.com/portal/announcements.php?id=9

[ Silencer @ 03.07.2010. 07:58 ] @
Loopia hosting imam 2 domaina. On mi je bukvalno za podesavanje nameservera ko na linuxu :)
Sve podesim sve radi ne vidim kakav email treba da se pise etc ?

Sve radi super preko njihovog kontrol panela
[ Flo.Master @ 08.07.2010. 18:46 ] @
CRI.rs, preporuka.