[ igos @ 21.06.2010. 21:25 ] @
Sa kolima od prijatelja stigao je i Panasonic cn-dv2300 sa navteq dvd-om u uredjaju.Dvd sadrzi mape zapadne evrope u SDAL (*.sdl) formatu.
Guglajuci ne nadjoh da uopste istocnu evropu a kamoli Srbiju.Koliko sam shvatio tako nesto ne postoji....

...elem... Moje pitanje. Da li je ova sprava uposte upotrebljiva kod nas tj. da li postoji neki konvertor mapa sa drugih navigacija u sdl format.
Inace simpatican uredjaj ako nista drugo pusta dvd-e i ima cak Audio-Video in.
Pozdrav i pomagajte
[ igos @ 23.06.2010. 15:14 ] @
pa zar je moguce da niko ne zna odgovor...
Molim vas da li je moguce ovu spravu (koja inace, koliko sam izguglo i nije male pare) upotrebiti za GPS navigaciju kod nas ili da covek kupuje novu?
Pomagajte...
[ plavi75 @ 06.02.2012. 22:29 ] @
jesi siguran da na njemu mozes koristiti dvd player od navigacije za pustanje filmova itd...imam taj model u mazdi 6 i ne vidim nikakav in (ulaz)
[ lazar_arilje @ 19.01.2013. 19:38 ] @
Citat:
igos:
Sa kolima od prijatelja stigao je i Panasonic cn-dv2300 sa navteq dvd-om u uredjaju.Dvd sadrzi mape zapadne evrope u SDAL (*.sdl) formatu.
Guglajuci ne nadjoh da uopste istocnu evropu a kamoli Srbiju.Koliko sam shvatio tako nesto ne postoji....

...elem... Moje pitanje. Da li je ova sprava uposte upotrebljiva kod nas tj. da li postoji neki konvertor mapa sa drugih navigacija u sdl format.
Inace simpatican uredjaj ako nista drugo pusta dvd-e i ima cak Audio-Video in.
Pozdrav i pomagajte




POZZ DRUZE STA SI URADIO SA TIM UREDJAJEM I JA SAM DOBIO ISTI U KOLIMA,IMAM I NEKI CD ALI SAMO ZAPADNA EVROPA