[ Sloba96 @ 23.06.2010. 22:58 ] @
kako da mi se u text box-u ispisuju znakovi(slova i brojevi) koje ja pritiskam na tastaturi ali da nemora da kucam na formi nego ja npr. u notepad-u kucam neki tekst a vb aplikacija da sve to belezi u textbox ako moze neki primer...
[ vuchko.vuchko @ 23.06.2010. 23:39 ] @
I ja sam zelio napraviti taj virus i nije mi uspjelo , samo hrabro pa javi ako uspijes .Pozdrav
[ t.marko016 @ 23.06.2010. 23:43 ] @
Ej vuchko pazi sta pricas, Sloba mozda nije hteo da prizna za sta ce da ga koristi jer nije po pravilima foruma, ja sam imao taj prime , pokusacu da ga nadjem pa cu da okacim.
[ t.marko016 @ 24.06.2010. 00:11 ] @
Nisam mogo da nadjem primer ranije sto sam radio imao je mnogo pogodnosti i mnogo je bio "nabudzen".

Nazvrljao sam nesto cisto da vidis kako bi to trebalo da izgleda, a ti sad stavi da ti je prozor ne vidljiv i da se samo ukljucuje na pojedine procese.
Taj stari primer je detektovao dal je moja fleska ubodena na taj komp. tako sto je proveravao serijski broj drive-a (jedna od ideja) i ako jeste kopirao mi je
rezultate koje je bio sacuvao u txt fajl.

Ovaj primer je "dibidus" primitivan belezi cak i klikove misa, ogranici sve to i dobices to sto trazis.

Pozdrav
[ t.marko016 @ 24.06.2010. 00:14 ] @
A da zaboravio sam, kad uspes da predjes Eset Smart Security sa fleske onda si uspeo da napravis profi stvar, osim ako neces
nesto da muvas preko interneta.
[ Sloba96 @ 26.06.2010. 12:04 ] @
e izvinite nisam ovih dana toliko posecivao es pa sam i zaboravio na ovu temu, ali evo sad sam se setio....ne radi se o virusu nesto ja eksperimentisem, hvala to je to sto sam trazio