[ BBS @ 24.06.2010. 01:37 ] @
Dva puta sam u neformalnom delu foruma (elitemadzone - svakodnevnica) pokrenuo pitanje gde pronaći link ka fotografiji tj. fotomontaži koja je procenjena na 100 miliona evra.

Dakle iz znatiželje zbog enorme vrednosti fotografije a bez pominjanja imena onoga ko je na fotografiji (od informacija pomenuto je onoliko koliko je neophodno da neko prepozna o čemu se radi i da se isprovocira odgovor tj. konkretan link) i dva puta se topic ekspresno briše.

PITANJE JE

Koji sam član pravilnika prekršio postavljanjem date teme?

p.s.
samo molim bez vređanja i spominjanja da je reč o politici jer ovde govorimo o fotomontaži koja vredi 100 miliona evra
[ flylord @ 24.06.2010. 01:47 ] @
Ta tema jeste vezana za politiku i religiju. A i veoma je pogodna za veoma lepu prepirku. Tako da su moderatori odlucili da je uklone.

Tema nece biti vracena natrag, a verovatno nece biti ni dozvoljena diskusija o tome.
[ BBS @ 24.06.2010. 02:23 ] @
Ako ćemo tako ne postoji stvar koja ne može da se zloupotrebi.

Dakle cilj nije bila bilo kakva jalova ili neka druga rasprava ili diskusija već link ka fotografiji odnosno fotomontaži.

Nikome ne želim da se (preterano) mešam u moderisanje ali ako je tražen link onda je link trebao biti i postovan a odmah iza linka ključ i vuk sit i ovce na broju
[ Shadowed @ 24.06.2010. 03:28 ] @
Dacu ti ja sutra link na PP a mozes i potraziti blic od subote.
[ BBS @ 24.06.2010. 05:22 ] @
Hvala ti puno, čakam pp