[ pingvin44 @ 20.01.2004. 09:59 ] @
E sad, trebalo bi da ima veze sa fixnom telefonijom.
Znaci.....interesuju me iskustva sa fixnim, bezicnim telefonima velikog dometa.
Znam da u ovoj oblasti monopol drzi SENAO ( whatever ), ali me zanimaju cene, proizvodjaci, dileri, dometi itd.....

Unapred Fala!
[ markantz @ 20.01.2004. 13:28 ] @
To kod nas ide samo na crno, kada sam ja trazio samo su mi svi davali broj mobilnog na papiriću. Valjda ima nekih problema sa uvozom ne znam tako kazu svi
[ pctel @ 20.01.2004. 16:45 ] @
Mislim da je veci problem sto niko ne moze da ti garantuje da ce to da radi kako treba, pa samim tim niko ozbiljan nece time da se bavi. Svojevremeno sam probao to, u BG je prakticno neupotrebljiv, a za neko selo bez mnogo bezzicnih komunikacija i nije tako lose.
[ pingvin44 @ 21.01.2004. 08:45 ] @
Ma pazi, to sljaka u Beogradu. A znam da sljaka jer sam koristio jedan takav telefon pre par dana. Ja stojim na Slaviji a antena u Zemunu, na soliteru na Karadjordjevom trgu. Znaci, radi. Doduse ima i da se kupi ali mislim.....http://www.getel-europe.com/sr...foni/senao/sn-258plus_new.html
[ pisac @ 22.01.2004. 10:43 ] @
Meni bi trebao 32km vazdusnom linijom (postoji optička vidljivost, doduše durbinom :-), da povežem kuću na selu (na brdu). Ima li neko preporuku?
[ zlo_bgd @ 02.03.2004. 10:56 ] @
senao 358 sa boosterom I USMERENOM ANTENOM
isprobano........RADI
[ senao @ 19.04.2004. 17:48 ] @
Stoim iza toga da su SENAO-Taiwan telefoni izuzetnog kvaliteta i podlezu standardu ISO 9001, takode su priznati u Evropskoj uniji i Americi.

Kao dokaz obidite Senao-usa.com ili Senaofr.com.

Kod nas je na crno iz razloga sto nemamo zakon o telekomunikacijama i takvi uredaji i pored toga sto ne remete rad javnih sluzbi, ne mogu da produ ateste.

UPOZORENJE na trzistu su prisutne kineske kopije marke SENAO telefona i takode se javljaju marke koje uopste ne prave telefone velikog dometa SONY, NOIKIA.
Takvi uredaji su prevara i prodaju se iskljucivo preko mobilnog i nikad vise nevidite prodavca, navodno ima garanciju. Uredaj se odma ili brzo pokvari, nema servisa, nema opreme, nema delova i naj cesce remeti tudu frekfenciju jer su u 99% slucajeva jednokanalni.

Postoje kvalitetni telefoni do 10 km,postoje i busteri pojacivaci dometa, a postoje i jaci telefoni kao sto su Senao 568 dometa od 60 do 90km.

Informacije i prave ljude koji su iskusni, ozbiljni i bave se godinama tom delatnoscu trazite na adresi SenaoServis.com

Obezbeduju svu opremu, sve delove i garanciju.
Imaju fiksne telefone, kazu ne koriste mobilne