[ 3way @ 29.06.2010. 08:52 ] @
http://www.blic.rs/Vesti/Beogr...7/Jugom-pokosio-dvojicu-pesaka

Citat:
Dve osobe su teško povređene u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć oko 21.30 sata na okretnici linije 71, u naselju Ledine. Do nesreće je došlo kada je „jugo“ pokosio dva pešaka od kojih se jedan prevrnuo preko automobila, a drugi završio pod točkovima. Nesrećnog mladića auto je vukao oko dva kilometra, odnosno do raskrsnice Surčinske i Ivana Ribara.............ali se na licu mesta moglo čuti da je u pitanju bila nepažnja vozača


???

[ vlada131 @ 29.06.2010. 09:06 ] @
Ma dobiće on neki kazneni poen (u stvari, pošto je vozio jugića, možda i na..be malo više; kazne ga onako za primer, da pokažu kako se kod nas zakoni poštuju).

Inače čudo kako je ostao živ ovaj pod točkovima. Nadajmo se da će se izvući, piše da je u životnoj opasnosti kao i drugi povređeni.
[ mmix @ 29.06.2010. 09:15 ] @
Ma on je samleven ispod auta, ako ostane ziv pitanje je nasta ce njegov zivot da lici i kojom magijom svaki njegov dana nece biti ispunjen nepodnosljivim bolovima.

Nepaznja vozaca? To pije vodu zasto ih je udario, al da pobegne sa mesta udesa i da jos zrtvu udesa vuce dva kilometra?!? Ako decko umre to je ubistvo sa predumisljajem. Treba da ga stave u celiju pored legije pa da snime dokumentarac o njemu za sve ostale bolide za volanom.
[ ventura @ 29.06.2010. 09:40 ] @
Zbog nepažnje ih je možda udario, možda su mu pešaci izleteli, nisu ni oni cveće, ali da psihopata nije stao kad je udario čoveka, da pomogne, da odveze čoveka do bolnice, šta god, nego je pobegao sa lica mesta, pri čemu nije ukapirao da je jedan još uvek pod točkovima...

Saobraćajne nesreće se dešavaju to je činjenica, dešava se da vozač sa autom udari čoveka, mi možemo eventualno da utičemo da se smanji broj tih nesreća, ali ne možemo da ih eliminišemo... Ali da stoka udari čoveka i pobegne sa lica mesta, pa to bi kažnjavao najstrožijom zatvorskom kaznom, bez obzira na nanete povrede.
[ brkchey @ 29.06.2010. 09:42 ] @
Meni ovo vise lici na pokusaj ubistva. Mislim alo bre, vukao ga dva DVA KILOMETRA!!??!?
[ Miroslav Cvejić @ 29.06.2010. 09:48 ] @
E da je ovo Singapur, bičevali bi celu porodicu vozača.
[ Onaj @ 09.07.2010. 18:26 ] @
Nije njegova porodica kriva nego samo on. I kakvo bicevanje, nekoliko decenije robije bice ok kazna.