[ urade @ 30.06.2010. 17:37 ] @
danas pri ukljucivanju tv umesto slike pojavila se tanka vertikalna linija,iskljucio sam i ponovo ukljucio prekidac na tvu, upalio na daljinski i slika dosla,tv normalno radi,
nekoliko puta sam palio i gasio i sve je ok,pitanje je sta se desilo i sta da ocekujem,
evo sta pise pozadi na kutiji,
SAMSUNG CK-6862 AT/GS
[ Chellawy @ 30.06.2010. 21:24 ] @
pozoves najblizeg servisera i spremis od 2000 do 3000 dinsa.
Garancija 6 meseci na ugradjene delove i rad. Kvalitetan serviser je ujedno i odgovoran i zadovoljstvo ce biti obostrano.
U protivnom poseti najblizu prodavnicu tehnicke robe, ili nekog seoskog elektricara koji ce da ti "resi" problem.

sretno
[ alexa_pg @ 30.06.2010. 22:56 ] @
To sto je aparat proradio ne znaci da se vert. linija nece vise pojavljivati. Pitanje je dana kada ce ponovo umjesto slike biti samo vert. crta.
Da ne bi stradalo nesto vise treba reagovati na vrijeme.
Poslusaj savjet kolege Chellawy
[ habit @ 01.07.2010. 10:09 ] @
Da, na zalost, kvar ce se javiti opet sasvim sigurno, najsigurnije je da ga odneses u servis jer taj kvar moze napraviti mnogo vece posledice i onda ce biti skuplje za popravku :(
Chelly, gde iskopa ovog seoskog elektricara :) xaxaaaaa
pozz,
cuby
[ sdurut @ 01.07.2010. 10:48 ] @
Kvar nije opasan. Najverovatnije neki hladan lem u Horizontalnom izlaznom stepenu. Prekid je u kolu kalema za horizontalno zakretanje elektronskog mlaza. Ali ovo moze pruzrokovati mnogo ozbiljnija ostecenja tako da ti je sad najjeftinije da odes u servis.
[ gokoarsov33 @ 01.07.2010. 10:54 ] @
Mislim da je u pitanju neki hladan lem u vertikalni deo nije nista toliko ozbiljno sve dok ga odneses na vreme u neki servis.
[ m-irma @ 02.07.2010. 23:18 ] @

Citat:
gokoarsov33: Mislim da je u pitanju neki hladan lem u vertikalni deo nije nista toliko ozbiljno sve dok ga odneses na vreme u neki servis.



ako se vec igra:vruće-hladno, (ti si promasio)

malo sale,bez ljutnje,
[ urade @ 08.07.2010. 10:04 ] @
hvala svima na savetima,tv ide u servis cim prodje finale SP u fudbalu
[ irena90 @ 24.09.2015. 19:29 ] @
da li koristite i dalje ovaj model televizora?