[ themisfit1986 @ 01.07.2010. 00:46 ] @
Da li je ovo moguce, i da li je neko to nekad radio?
Skinuo sam za nokiu "Nokia ovi suite" ali nije to ono sto ja trazim....i dosta se cudno ponasa na mom telefonu, tj nista od onoga sto je ponudjeno ne radi.... Ili mozda to samo na mom telefonu nece ...
Imao sam neki program koji kopira ceo imenik u .txt fajl i to mi se dopalo al ne secam se ni ti kako se zvase...
Uopste, postoji li softver kojim moze da se pristupa inboxu, slikama, muzici......
[ svakaVamcast @ 01.07.2010. 07:39 ] @
Imas raznorazne programe, medju njima programi kao sto su oficijelni su i najstabilniji ! Samo postoji jedna jakoooooo bitna stvar koja sada koci ceo proces.... a to je :

1. Koji telefon u stvari imas (posto ama bas nigde nisi napisao koji telefon koristis)
2. Kakvu konekciju ostvarujes (putem BT-a ili data kabela)
3. Da li je (ako koristis data kabel) originalni ili ne !
[ themisfit1986 @ 01.07.2010. 09:19 ] @
1.U pitanju je nokia 3500c
2.Data kabal(usb)
3.E, sad, pa nisam ga dobio uz telefon, ali odgovara mu http://www.meditronik.com.pl/d.../usb-kabel-mini=foto=canon.jpg

Preko BT mislm da sam davno pokusavao i da je u onom "nokia ovi suite" pravilo isti problem. mislim, cudan je program, kad mu nesto ne shljaka preko kabla kaze da probam preko BT i obrnuto...
Mislis da je moguce zbog toga sto kabl nije "original" nokiin? Mada sa njim sam kad odberem "Data storage" ili "data mode " na telefonu opusteno prebacivao muziku i sve sto mi je trebalo na karrticu i sa kartice. Dakle, prepoznaje ga komp pa mi je cudno da je zbog kabla
[ svakaVamcast @ 01.07.2010. 10:07 ] @
Skini sa nokijinog sajta nove"cable" drajvere i pokusaj ponovo !
[ themisfit1986 @ 01.07.2010. 10:34 ] @
ma jok matori, isti problem.... al hvala na pomocu u sv sl.
[ jimmy_kvo @ 08.08.2010. 23:32 ] @
ja koristim HTC Tattoo, ostvarujem vezu preko originalnog usb kabla i zanima me kako da sacuvam i eventualno otvorim SMS poruke na racunaru? Imam bukvalno 4000 por od devojke, i voleo bih da ih sacuvam, ako je to uopste moguce...

Pozdrav.
[ BrainDemage @ 09.08.2010. 00:06 ] @
Probaj program Cell Phone Manager,cini mi se da se tako zove.Imas opcije za snimanje sms-a na pc u vise formata(excel,access,html,txt).Nisam ga odavno koristio,tako da ne mogu detaljno da ti opisem postupak,ali ako ga instaliras,snaci ces se vec.
[ miki069 @ 09.08.2010. 22:02 ] @
Link je http://www.mobtime.com/en/

Najnovija verzija programa je iz decembra 2008-me godine.
Tada HTC Tattoo nije ni postojao.
Ali ipak probaj, jer program savršeno dobro funkcioniše sa telefonima koje podržava.

Probaj da nađeš neku aplikaciju na android marketu koja to omogućava za HTC Tattoo.
Toliko hvale taj market, da mislim da je nemoguće da tako nešta ne postoji za Android.