[ slolid @ 01.07.2010. 22:32 ] @
Demokratskim putem mi pomozite da se odlucim za jedan od sledecih foto aparata. Aparat bih koristio u amaterske svrhe, kucna desavanja, odmori, za decicu i tome slicno. Razmisljam o sledecim modelima a vi glasajte za njih:

CANON IXUS 95
NIKON COLPIX S3000
NIKON COLPIX S570
NIKON L22
PANASONIC FP-8
FUJI JX200
PANASONIC LUMIX DMC-F3

Ako neko ima i nekog svog favorita neka ga stavi na list,bitno je i da ne prelazi 200 eura.
Unapred hvala na pomoci
[ radisasvr @ 02.07.2010. 11:55 ] @
Ixusi su uvek sigurna kupovina.
Panasonic (ova dva modela koja si naveo) isto lepo izgledaju na papiru ali nisam probao pa ne znam kakvi su u praksi.Ako daju pristojne rezultate to bi mogla da bude dobra kupovina obzirom na sirokougaone objektive (u odnosu na ixus 95).
Nikone ove klase ne bih uzimao u razmatranje osim ako prioritet nije privrzenost brendu.
Pozdrav.
[ Radovan__III @ 02.07.2010. 13:36 ] @
na PANASONIC FP-8 se ljudi zale da je cimanje dok se ne naviknu da pomere prst sa objektiva :D , ali i zaista kad se malo pogleda to je realan korisnicki problem, bas na mestu gde obicno drzis aparat vise neces moci da ga drzis, ali takodje je i prednost sto je sve upakovano unutar aparata
[ okram_ca @ 02.07.2010. 19:08 ] @
CANON IXUS 95 kupio sam ga danas.
Prvi utisci su odlicni.
Odusevljen sam koliko je brz,lak za koriscenje, kako sam prilagodjava modove zavisno od okruzenja, naravno tu je i dobra stabilizacija slike i detekcija lica.
Uvek se koncetrise na lice i prati lice sto je i najbitnije kod slike kad slikas coveka.
Mada ima tu dosta modova koje mozes da isprobas.
Neznam koliko traje baterija.Stavio sam da se puni malopre.Trebalo bi da se puni za 2 sata.Ako te jos nesto zanima u vezi CANON IXUS 95 pitaj.
Taj nikon L22 nije mij se bas svideo.Na mestu gde sam ga kupovao probao sam ga i neostavlja dobar utisak.Bar ne na mene
[ slolid @ 03.07.2010. 00:08 ] @
A gde si kupio IXUS?
[ deks007 @ 03.07.2010. 22:41 ] @
Gore imas link 158 eura . Pozdrav !
[ walker68 @ 22.07.2010. 23:25 ] @
kupi CANON IXUS 95 moj jedan ortak ima
zadovoljan je.......