[ pwaper @ 02.07.2010. 14:18 ] @
Svi mi valjda imamo portfoliu , galeriju ili barem neki vid prezentacije svojih modela. Hajde nek svako postavi link za sajt, pa da se vidi ko sta ume a ne samo da tu prospate neku pamet.

Evo ja cu prvi postavit svoju portfilu iako sam pocetnik , ja se svojih radova ne stidim za razliku od nekih koi ih se boje postaviti(necu da prozivam al ima vas)
http://www.wix.com/Stefan_Prodanovic/portfolio
[ trajcem @ 06.07.2010. 12:31 ] @
Fini su ti modeli, nastavi samo tako i biće super. Vidiš i sam gde treba da napreduješ.
Imaš potencijala to se vidi , samo ideja ti nije baš pametna, ja sam zaključio da na ovom forumu ima mnogo napetih ljudi koji će ti naći brdo mana i grešaka a naćiće jer će i tražiti greške dok su za kvalitete slepi.

Teško da ćeš dobiti komplimente nego samo kritike a svoje radove ti neće niko pokazati.
Možda i nisam u pravu, no samo opušteno i nastavi da se usavršavaš jer se ceo život uči.

Pozdrav.

[ labicko1 @ 06.07.2010. 13:39 ] @
Da postavis ovakvu temu i napises ovako nesto treba biti potpuno slep, prva tema na forumu vam je u vezi radova, ali ko ce to da cita preko 60 stranica, bolje je ovako okacim dve tri kocke koje sam napravio i postavio na web prezentaciji u stilu turbofolka :)