[ stefa019 @ 03.07.2010. 12:19 ] @
Potrebno mi je da uplatim nekih 10-15 dolara na Liberty i ne znam kako to da uradim iz srbije. Moze preko neta da se nadju neke firme iz inostranstva ali novac traba uglavnom da im saljem preko Wester union-a, a i zasto bih njima slao pare ako to radi neko nas :P
Hvala unapred!!!!
[ BiF @ 05.07.2010. 08:47 ] @
Postoji firma koja ce ti to odraditi. Ja sam slao preko njih, sve je bilo ok i prilicno brzo. Prvo se registrujes na LR, dobijes LR broj racuna, zatim se registrujes i na ovom sajtu sto imas na PP. Novac uplacujes u dinarima na ziro racun, i sutra vec imas raspolozive pare na LR (tako je bilo kod mene). Kazem ti, sve je bilo ok, mada su po mom licnom misljenju dosta skupe njihove usluge. Pozdrav.
[ Prion @ 13.07.2010. 15:15 ] @
Radim ja, ukoliko ti treba javi se.
[ coco-t @ 22.12.2010. 16:52 ] @
Citat:
BiF: Postoji firma koja ce ti to odraditi. Ja sam slao preko njih, sve je bilo ok i prilicno brzo. Prvo se registrujes na LR, dobijes LR broj racuna, zatim se registrujes i na ovom sajtu sto imas na PP. Novac uplacujes u dinarima na ziro racun, i sutra vec imas raspolozive pare na LR (tako je bilo kod mene). Kazem ti, sve je bilo ok, mada su po mom licnom misljenju dosta skupe njihove usluge. Pozdrav.



Mogao si ostaviti i sajt te firme,za nas ostale.