[ Horvat @ 03.07.2010. 13:46 ] @

(evo original http://www.movies-links.tv/SiteSeizedNOTICE.JPG)

meni je tu samo cudno sto je ice zaplenio site,a ne fbi npr

(a ninja video vec par dana uopste ne radi)

edit:zamenjeni linkovi

[Ovu poruku je menjao Horvat dana 03.07.2010. u 14:56 GMT+1]
[ Goran Rakić @ 03.07.2010. 13:53 ] @
Fin ti je fazon da ovim hotlinkovanjem slike ubeležiš sve naše IP adrese kao da pristupamo navedenom sajtu...
[ Horvat @ 03.07.2010. 13:57 ] @
evo promenio sam ;)
nije mi to ni palo na pamet
[ mmix @ 03.07.2010. 14:32 ] @
Kad bi to bio zlocin svi bi morali u tvorza.

A ICE je zaplenio ime domena, ne servere i opremu, ako imas IP adresu servera on i dalje radi (veorvatno ce se pojaviti nanekom drugom imenu koliko odmah) a posto organizacija nije bila US based onda customs radi taj posao (ili oni iili cija )

Ono, cisto da se zna ciji je ICANN i ko kontrolise internet
[ mmix @ 03.07.2010. 14:52 ] @
Uh, dugo im je trebalo

UPDATE: One of our readers says “Movies-Links.TV is now located at Watch-Movies-tv.info and TVShack.net is at TVShack.cc.” Uh Oh! Seems more work for the federal authorities, these people are very tactful and truly notorious.
[ Horvat @ 03.07.2010. 15:33 ] @
ma u roku od odmah sam nasao taj drugi link (fora da bude jaca, to im je bio stari domen :D)

ok, moja greska, domain su im zaplenili

Citat:
a posto organizacija nije bila US based onda customs radi taj posao (ili oni iili cija )

hmmm,a ako je domain name registrovan van us? kako onda imaju pravo da zaplenjuju? (to bih ja nazvao gusarenjem ;)
ajd da su u saradnji sa institucijama drzave u kojoj je placen domain name resili,ali ovako,cudno mi je
[ mmix @ 03.07.2010. 15:46 ] @
Pa to kazem, sad se vidi sad se zna kome se ICANN dopada i pod cijom jurisdikcijom je i ko moze da zaplenjuje domene.
[ Horvat @ 03.07.2010. 15:54 ] @
i to je najveci problem u ovoj prici
jesu ovi vlasnici prekrsili pravila igre

ali jos vise su ice-ovci prekrsili pravila igre, kao i kod nas sto su stavili na licitaciju zaplenjenu robu OPTUZENOG,jos uvek NE osudjenog coveka

makes you think...who's next?
[ mmix @ 03.07.2010. 15:59 ] @
besplatni-filmovi.rs?