[ Horvat @ 12.07.2010. 16:06 ] @
evo malo vedrije teme u ovoj svakodnevnici :]

Citat:
Harizmatični pevač sastava "Faith no More" Majk Paton doveo je juče publiku Egzita do tačke usijanja izvođenjem stare srpske pesme tokom nastupa.

Naime, Paton je samouvereno uz zvuke pesme "Ajde Jano" potražio i izabrao devojku iz publike koja će mu pokazati kako se igra kolo.


Crnokosa i nadasve hrabra devojka našla se na bini zajedno sa čuvenim pevačem "Faith No More", kada je Patonu pokazala "kako se igra".
On je pokušao da je prati, ali je na kraju ipak izabrao da otpeva pesmu.

izvor


prvi pokusaj:


drugi pokusaj:
[ deerbeer @ 12.07.2010. 16:07 ] @
Hehe .... Majki je prava legenda .
Moj omiljeni bend i ja ne odem na exit. Ziv cu se pojesti
Jel bio neko ?

[ Slobodan Milivojevic @ 12.07.2010. 16:23 ] @


Najbolji snimak koji sam nasao...
[ Isak666 @ 12.07.2010. 16:38 ] @
Citat:
deerbeer: Hehe .... Majki je prava legenda .
Moj omiljeni bend i ja ne odem na exit. Ziv cu se pojesti :(
Jel bio neko ?


E to je greska - em si dobio drugu sansu posle ponovnog okupljanja da ih vidis, em pitaj boga kad ce opet u Srbiju doci "na noge" :)
Ko ih je gledao sad na Exitu? Kakvi su bili?

To je moj prvi bend koji sam gledao van Srbije - Budimpesta, '97. ako se dobro secam :D


AAAAA respect za Ajde Jano :)))))))))
[ NoneVi @ 12.07.2010. 16:43 ] @
Opšto stav ljudi oko mene je da je koncert bio ludilo. Meni je Majk oduvek izuzetno antipatičan, pa, razumljivo, i nisam bio nešto oduševljen.
[ deerbeer @ 12.07.2010. 17:06 ] @
Citat:

E to je greska - em si dobio drugu sansu posle ponovnog okupljanja da ih vidis, em pitaj boga kad ce opet u Srbiju doci "na noge"

Hteo sam da idem , ali su me svi ispalili ....
Sledeci put ako bude , idem sam na koncert

Sto se tice Jane , ko je slusao Mr.Bungle nece se mnogo zacuditi

Citat:
NoneVi: Opšto stav ljudi oko mene je da je koncert bio ludilo. Meni je Majk oduvek izuzetno antipatičan, pa, razumljivo, i nisam bio nešto oduševljen.

Jel znas napamet pesme koje su bile ?
[ tdusko @ 12.07.2010. 18:00 ] @
E to ja zovem priprema za koncert, a ne ono dodje baja i kaze "Dobro vece Beograde!" i svi svrshe u roku od odma.
[ deerbeer @ 12.07.2010. 19:28 ] @
Otpevao je "Evidence" na spanskom u cast pobede spanaca na SP :)

[ Izvoljski @ 12.07.2010. 19:43 ] @
kladim se da vecina posetioca Exita iskljucuje mogucnost da ode na Gucu.

Hehe, povrsinski sloj debeo dva mikromilimetara. Cim je ovaj Feith zagudio odmah su pale maske, cak je nasao i Milicu cobanicu da oplete kolce. Hahahaha...
[ Isak666 @ 12.07.2010. 20:20 ] @
U Gucu idu samo pravi Srbi.
Nego, ko ti je taj Feith?
[ tdusko @ 12.07.2010. 20:33 ] @
Ih bre, pa 7/8 gadja pravo u mali mozak, nema tu odbrane. Jos se nije rodio imun na to ;)
[ gorko @ 12.07.2010. 20:34 ] @
Faith no More se vise nece pojavljivati u srbiji, barem su to jasno rekli
[ Horvat @ 12.07.2010. 20:39 ] @
sad vidim da sam obrnuo nastupe

ne znam ko je napisao za pripremu za koncert, da slazem se u potpunosti, posebno obratite paznju kako izgovara reci, nije kao englez koji prvi put cuje rec,nego se trudio maksimalno da sto ispravnije izgovara :]

@beltrammi ovo (ova pesma) nema nikakve veze sa gucom ;)
[ etjen @ 12.07.2010. 21:16 ] @
Citat:
Horvat:  ovo (ova pesma) nema nikakve veze sa gucom ;)


baš tako.
Svaka čast za izvedbu
[ burex @ 12.07.2010. 22:09 ] @
"If you really want to flatter someone, say something in their language" - Svaka čast čoveku, potrudio se i izazvao hiljade smešaka širom Srbije
[ Count Zero @ 12.07.2010. 22:17 ] @
Glas isti Luis.
[ ad0lf @ 12.07.2010. 22:26 ] @
stvarno se luis prolepsao
[ markantz @ 12.07.2010. 23:22 ] @
I ja sam ih gledao '97 na Pepsi Szigetu u Budimpesti.
Bas mi je krivo sto nisam otisao na Exit u nedelju, bio sam u subotu... ali gledao sam na PTC 2 :)
[ Dush0ica @ 14.07.2010. 16:13 ] @
Ja zguto 3 eksera na EXIT-u i izgubio se u bojama rejva i plura, a pre Guče ću se opiti od domaće mučenice. Beat that, Mr. Izvoljski!
[ Exodusbgd @ 14.07.2010. 22:10 ] @
Hmm, svaka cast ovoj devojci za djuskanje, i plus je dobila svojih velikih pet minuta slave (100.000+ pregleda na YT, informacija u Dnevniku 2 i na stranim medijima...)

A iako nisam pobornik tvrdjeg zvuka, svaka cast bendu na podrobnoj pripremi za nastup.
[ NoneVi @ 15.07.2010. 08:57 ] @
Citat:
Exodusbgd: Hmm, svaka cast ovoj devojci za djuskanje, i plus je dobila svojih velikih pet minuta slave (100.000+ pregleda na YT, informacija u Dnevniku 2 i na stranim medijima...)

A iako nisam pobornik tvrdjeg zvuka, svaka cast bendu na podrobnoj pripremi za nastup.


Riba uopšte ne zna kolo da igra. Inače bilo je namešteno, nije tek tako nju pozvao, znam joj drugaricu.

Citat:
Dush0ica: Ja zguto 3 eksera na EXIT-u i izgubio se u bojama rejva i plura, a pre Guče ću se opiti od domaće mučenice. Beat that, Mr. Izvoljski!


tri eksera za 4 dana? može to i bolje :-)

Ja sam sebi zapucao u venu nekoliko eksera, da bih bio pravi narkoman. u ponedeljak, zna se, u crkvu i na pokajanje.

Što se tiče 7/8 ja zaista verujem da je taj ritam na neki način zapisan u genetskom kodu balkanaca. Ne postoji niko ko se ne naježi na jen dva, jen dva, jed dva tri. pretpostavljam ostatci turske u nama. :-)

U guči sam jednom bio. Šabanija i papanluk najgore vrste. Uvek sam tako zamišljao skupove emigracije koja nije videla Srbiju po raznim Kanadama, Australijama, al im to ne smeta da budu najveći Srbi. Oni pravi, kao iz stripa, sa šajkačom, majicom đenerala, arlaukanje i tri prsta u vazduhu dok se ljušti brlja i jede kupus. brateeee.

[ dejanet @ 15.07.2010. 10:38 ] @
Evo i pevac Keba ima nesto na ovu temu..

http://www.youtube.com/watch?v=z3RM31V4NZE
[ sasa_vidic @ 17.07.2010. 23:06 ] @
lik me najviše oduševio dikcijom dok je pevao tih 30 sekundi...
podsetio me na Luisa, mog zemljaka..
[ Exodusbgd @ 18.07.2010. 08:10 ] @
E da... naravno, koliko su ljudi bili fascinirani ovim performansom, poceli su da na FB stranici FNM-ra postuju svako malo link ka ovoj pesmi, tako da je bukvalno svaki treci post na zidu bio ova pesma. Na kraju su prsli ostali i rekli da ne spamuju vise sa ovom pesmom :D
[ Nabukodonosor @ 22.07.2010. 11:37 ] @
Citat:
Inače bilo je namešteno, nije tek tako nju pozvao, znam joj drugaricu.


Mozes li malo da objasnis ovo?
[ NoneVi @ 22.07.2010. 17:12 ] @
Citat:
Nabukodonosor: Mozes li malo da objasnis ovo?


Nije pozvao random devojku iz mase nego je bilo planirano da ona izađe u datom momentu.
Što apsolutno ništa ne menja :-)
[ Nabukodonosor @ 22.07.2010. 18:02 ] @
Pa toliko sam ukapirao, ali sam se nadao da ces da objasnis malo podrobnije zasto bas nju, jel se znaju ili sta, i tako to.
[ NoneVi @ 22.07.2010. 18:21 ] @
Kolko sam skontao valjda je neka njena drugarica bila host fejtu, pa su tu preko neke fore uleteli.