[ New Village DC @ 12.07.2010. 21:24 ] @
http://www.juznevesti.com/Drus...i-ubijen-mladic-video_.sr.html

Pogledajte snimak.
Da nije bilo malo previse rizicno?
[ a1200 @ 12.07.2010. 21:43 ] @
Sta im je to trebalo, trebali su da ga roknu snajperom... ucinili bi svima uslugu.
[ Ivan Dimkovic @ 12.07.2010. 21:55 ] @
Skupa municija bre.... ovoga sad treba poslati na jedno 40 godina teskog rada, cisto da drzava ne bude u gubitku :)
[ mmix @ 12.07.2010. 22:47 ] @
Pa snajper bi je ubio jer mu je prst na obaracu, okinuo bi 100% kad bi bio upucan. I ovake je uspeo da isplai metak samo je u trenutku zbunjenosti izgubio nisan. A inace mislim da kod nas nema teskog rada na robiji kao ona prica iz americkih filmova sa narandzastim odelima koja ciste puteve od crkotina :), sto je steta, svasta bi moglo da se uradi od javnih poslova. Valjda bi se pobunio sindikat rovokopaca, cistaca puteva i slicno.
[ Horvat @ 12.07.2010. 23:03 ] @
Citat:
Valjda bi se pobunio sindikat rovokopaca, cistaca puteva i slicno.

ima dovoljno posla za sve ;)

nego ovaj lik je ladno otisao u vinograd i seo i cekao murju? fali mu daska u glavi ili sta?
[ Shadowed @ 13.07.2010. 01:57 ] @
Citat:
mmix: A inace mislim da kod nas nema teskog rada na robiji kao ona prica iz americkih filmova sa narandzastim odelima koja ciste puteve od crkotina :), sto je steta, svasta bi moglo da se uradi od javnih poslova.

Pa ne znam, ali vise puta sam cuo nesto u fazonu ide u Padinjak da sadi luk, kopa krompir i sl.
U svakom slucaju, ako nema - trebalo bi uvesti.