[ pedjatdi @ 14.07.2010. 07:26 ] @
Radi se o sledećem:
Nokia N80 ima oko 300 kontakta u imeniku, neki od njih imaju i do 5 unosa (mobilni, kućni broj, broj na poslu, e-mail...). Kad izvršim sinhronizaciju sa Outlook-om preko PC Suite, prebaci mi kontakte u Outlook ali mi pojedini unosi nedostaju kod kontakta sa više unosa, npr. prebaci dva broja a jedan ne. Postoji li neki drugi program ili način da prebacim sve kontakte u komp?
Pošto mi hitno treba prebacivanje svih kontakta jer menjam telefon, molim za pomoć.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 14.07.2010. 10:42 ] @
Probaj sa Nokia Suiteom. Mozda ces njime moci sinhronizovati sve sa jednog na drugi.
[ pedjatdi @ 14.07.2010. 11:07 ] @
Probao i to i ništa, probao sam i da kopiram sve kontakte na mem.kartici (Kontakti->Opcije->Markiraj sve->Kopiraj u mem.karticu) i kada čitačem kartica otvorim mem.karticu, kliknem na kontakt on ga otvori MS Outlook-om ali i dalje fale neki unosi...Možda ima neko ograničenje u broju unosa...A novi telefon radi pod WM pa zbog toga idem preko Outlook-a inače kad sam sinhronizovao kontakte između dva Nokia telefona sve je prolazolo dobro. Postoji li neki drugi način za ovo?
[ miki069 @ 14.07.2010. 23:54 ] @
Bluetooth-om pošalješ sve kontakte sa N80 na novi WM telefon.
Pre neki dan sam radio sa N79 na WM 6.5 telefon i radi bez problema.
N80 je malo stariji model, ali bi trebalo da radi.
[ pedjatdi @ 17.07.2010. 16:52 ] @
Pošto sam sinhronizovao Outlook i Nokiu N80 i prebacio sve kontakte u Outlook, instalirao sam MS Windows Mobile device Center 6,1 (koristim Win7) da sinhronizujem Outlook i Qtek s200 i naišao na problem i to da prilikom sinhronizacije prijavi grešku sa kodom 0x85010014. Onda sam importovao sve kontakte iz Outlook-a na drugi računar koji radi pod WinXP-om i instalirao Active Sync 4.5 i sinhronizovao Outlook i Qtek (izbacio je poruku da je sinhronizovano 585 kontakta - toliko ih je i bilo u Outlook-u), međutim u telefonu ih nema pod "Contacts". Gde sam pogrešio? Šta treba da uradim? Ovo je moj prvi WM uređaj...