[ jablan @ 16.07.2010. 20:13 ] @
Vrućine su, odmori, i nestašica je krvi.

S obzirom da je na forumu (a posebno na MZ) krv uvek uzavrela, cenim da neće biti problem da napravimo neku zajedničku akciju dobrovoljnog davanja ovih dana.

Šta mislite?
[ Milan Kragujevic @ 22.07.2010. 12:37 ] @
Moglo bi...
Ali ako u BG,ne dolazim je mi je predaleko...
[ calexx @ 22.07.2010. 16:40 ] @
Ti ne možeš da daješ krv. Sačekaj da porasteš. ;)
[ Aleksandar Vasic @ 22.07.2010. 17:05 ] @
Tesko da ovo moze da se ostvari, tesko da ce dosta clanova ES-a da se okupi na jednom mestu :)

On the other hand, dao sam pre 2 meseca ;p
[ Milan Kragujevic @ 22.07.2010. 17:55 ] @
Citat:
calexx: Ti ne možeš da daješ krv. Sačekaj da porasteš.

Ma neću da je dajem,već da se uživo vidim sa članovnima ES-a...
Bar neko misli da vas ne j***m u zdrav mozak kao što mi je napisao jedan član ES-a(darkozed)
http://www.elitesecurity.org/t12345-0-nazalost-obrisana-je-tema/
ili
http://www.elitesecurtiy.org/tema.php?TopicID=Deleted
[ Shadowed @ 22.07.2010. 22:38 ] @
Citat:
Aleksandar Vasic: On the other hand, dao sam pre 2 meseca ;p

Bas to. Vecina onih koji su za to, vec daju, pa ko ce utempirati da svi mogu tada. Ja sam davao nesto pre nego je tema bila postavljena a moze na 3 meseca. Jos 5-6 ljudi i zajednicki sadrzalac bi bio za jedno 10god :D
[ mikal @ 23.07.2010. 19:16 ] @
Davao dok su davali nagradna i slobodne dane (vojska, škola i nedaj bože zatvor). Sada, ni u ludilu! Kolike plate dele u Zavodu, a ja za čokoladicu i upaljač. Ajd neku akciju primerenu letu i članovima ES.
[ Shadowed @ 23.07.2010. 19:31 ] @
Dobijaju se i sad slobodni dani. Mene pitali, al' posto nisam zaposlen nije mi trebalo.
[ calexx @ 23.07.2010. 19:55 ] @
To je valjda dobrovoljno davanje, uz one sitnice tipa majica ili olovka se dobijaju i neke prednosti za preglede ili lekove pa kome je to malo ... ja sam propustio proleće, čekao sam 14. jun ali su ovdašnji otišli u bgd da prave žurku ... kad prođu vrućine, prošetaću do ovdašnjeg zavoda. Ni meni slobodni dani nisu potrebni pošto sam i ja prilično bez posla ;) a i kod lekara nisam išao ... pa prilično dugo pa mi ni ti popusti ne znače skoro ništa. Ali ne propuštam da bar dva puta godišnje dam krv. I tako godinama. ;)
[ Aleksandar Vasic @ 24.07.2010. 14:29 ] @
Kod nas su na fakultetu davali besplatnu prijavu ispita, koju nisam iskoristio, kad god sam davao krv, davao sam cisto zbog humanosti, ne zbog nekih poklona :)