[ notebookFun @ 22.07.2010. 14:21 ] @
Dakle, problem je sledeci.

Prilikom djeljenja video snimaka sa youtube na facebook desi se sledeca greska.


Nedostaje slika, koja se ne pojavljuje na facebook-u dok preko firefox-a sve radi OK.


SLIKA FIREFOX



Da li ima neko ideju kako se ovo moze popravit, posto volim OPERA BROWSER a ovo me jako nervira. Prijavio sam Bug na Opera sajtu ali jos nisu ispravili....
[ bachi @ 22.07.2010. 14:27 ] @
Iskreno, nisam siguran da je do Opere. Ranije se i meni to dešavalo da nema slike, a onda je bilo slika uvek kada sharujem, pa onda kroz par dana opet nema i tako u krug.
[ Flash411 @ 22.07.2010. 14:29 ] @
Maloprije provjerio,kod mene radi. Opera 10.52
[ notebookFun @ 22.07.2010. 16:46 ] @
Ne znam u cemu je fazon. Imam sve dodateke novi Flash player, javu.... Ovo mi se desava na dosta racunara i na najnovijoj verziji Opere. Kao sto sam rekao slao sam im Bug ali nisu mi nista odgovorili, samo da su primili moj zahtjev i da je na razmatranju.
[ R A V E N @ 14.08.2010. 05:54 ] @
To se zna desiti kada slobodan prostor na disku padne na nulu, pa Opera neće da prikaže slike i Flash (ponekad i .css-ove), jer ih nema gdje zapisati.

Facebook i Gmail su komplikovani sa silnim JavaScriptom. Malo nešto promjene tamo u kôdu i u Operi se stvore problemi. Za marginalne preglednike (Opera ima trenutno oko 2.01% upotrebe) i ne haju.