[ boccio @ 23.07.2010. 10:44 ] @
Odlicna vest, izgleda da nam republicki budzet ipak nije u problemu!!!

Jedi High Council je odlucio da posalje 55 dzedaja izaslanika sirom galaksije da prenesu jasnu poruku naseg majstora Jode da se necemo saginjati. Destinacije na koje treba poslati jasnu poruku su izmedju ostalog Tajland, Bali, Meksiko, Aruba, Brazil - jer moderna stredstva telekomunikacija ne fukcnionisu tamo na zadovoljavajuci nacin, te se ne moze naglasiti osetljivost poruke nikako drugacije vec licno od strane nasih vrhunskih diplomata - dzedaja.

Znajuci navike i praksu nasih dzedaja-hodocasnika, Victoria Secret, Salvatore Ferragamo i Burberry najavljuju pojacene smene.
[ Ivan Dimkovic @ 23.07.2010. 12:00 ] @
Citat:
boccio
Tajland, Bali, Meksiko, Aruba, Brazil


Diplomatski napori ce biti povecani, posebno na plazama zbog mogucnosti prenosenja poruke velikom broju ljudi.

Takodje, dodatni trud ce biti ulozen u objasnjavanju nase jedinstvene situacije mladim Tajlandjankama i Balinezankama koje se okupljaju u politickim forumima otvorenog tipa poznatijim kao "Go-Go" barovi.

Ministar Ino Poslova i predsednik Jedi council-a je uveren da ce strategija pod sifrovanim imenom "pravo u d**e" imati velikog odjeka u medjunarodnim diplomatskim krugovima.
[ NoneVi @ 23.07.2010. 12:02 ] @
Kako se možete šaliti na ovako tužan dan. Sram vas bilo nesrbi jedni!
[ barakuda111 @ 23.07.2010. 12:03 ] @
:) Treba sutra kada zagusti pozajmiti pare od nekoga pa se stvaraju nova prijateljstva.
[ Slobodan Miskovic @ 23.07.2010. 12:06 ] @
Jos jedan dobar razlog da se osecam predivno kao neko ko nije srpski tax payer. :)
[ morihei ueshiba @ 23.07.2010. 12:14 ] @
@Slobodan Miskovic
+1
[ a1200 @ 23.07.2010. 12:20 ] @
Mene iskreno sramota sto sam Srbin... ali stvarno.
Bolje nismo ni zasluzili, jer smo u principu narod koji je spreman sve da proda za sicu (ili cak obecanje) radi licne koristi, koji nema ni istoriju ni korene, a ni principe preko kojih nece preci, tj. nisu mu ni bitni, i koji na kraju, nema nikakvu elitu.
[ Ivan Dimkovic @ 23.07.2010. 12:29 ] @
@a1200,

Koliko ja vidim, niko nista nije prodao - vec je na papiru sto se Srbije tice sve isto... tako da, nema potrebe da se stidis jos ;-)
[ a1200 @ 23.07.2010. 12:35 ] @
Ne stidim se, nego me je sramota.
[ superbaka @ 23.07.2010. 14:24 ] @
a po principu: kad moze Ministarstvo ekonomije da posalje "ekonomske eksperte" na tu foru, sto ne bismo mogli i mi nase "diplomatske"... odavno vam pricam da nema razlike medju strankama demokratskog bloka (ove druge necu ni da pominjem), ali dzabe, vi uvek izaberete neku opciju misleci da je bolja...
[ Horvat @ 23.07.2010. 14:51 ] @
to povodom odluke oko "n.d.k."?
(a u drugim vestima, euro "preskocio" 105 dinara)
[ abishai @ 23.07.2010. 14:55 ] @
Pa zato i forsiju sada to toliko, taman da ljudi ne primete skok eura, goriva, struje i neke nove prevare i kradje od doticnih...
[ Horvat @ 23.07.2010. 15:00 ] @
hoce opet poceti da likvidiraju (ne da ubijaju,nego izbacuju iz drzave) diplomate raznih zemalja, koje su "podrzale misljenje msp-a"? (setite se kad je crna gora prihvatila k.)
[ boccio @ 23.07.2010. 15:51 ] @
Ma jok, ne talasa im se sad... Ko ce da pravi probleme na ovu vrucinu.

Da postoji TheOnion.com kod nas, vec bi bila vest dana: "Vlada Srbije salje 55 porodica na besplatan godisnji odmor".
[ vladd @ 23.07.2010. 16:24 ] @
Pa to je cista dezinformacija. Nije odmor i nije besplatan...


Morace da trose svoje velike platice po preskupim buticima, a nije ni odmor, morace da brinu o izgledu...teretana, fitnes..tae-bo

Poz