[ NovakZvaniNovak @ 24.07.2010. 13:53 ] @
Molio bih ako neko moze da mi pomogne.
Nekoliko godina bavim se komponovanjem (razlicite/svakojake) muzike. Moja produktivnost je zasad ostajala na Guitar Pro nivou, jer tu imam relativno sve instrumenta koji mi trebaju. Jedna od akrobacija koju sam izvodio, bilo je izvozenje u midi formatu i ,,uvozenje" u FL studio i izvozenje u Mp3, ali nisam bio zadovoljan onim sto je nudio FL. Sad isto to radim, samo sto uvozim u Cubase, a kao plug in koristim Miroslv filharmonik i Sempltenk 2. Ono sto mi sad treba je neki program/plug in sa realnim zvucima elektricnih i bas gitara sa (distorzijama), kao i set bubnjeva, ali da ne budu loopovi, jer u sustini, meni treba jedan ,,mali bend" u programu. :) Ako neko moze da mi pomogne oko toga, bio bih veoma zahvalan, a i srecan :)
Hvala unapred!!!
[ acaradio @ 24.07.2010. 15:40 ] @
Edirol Super Quartet
Za ono sto tebi treba, to ce biti pun pogodak. Mozda neces biti previse zadovoljan sa elektricnim gitarama koje nudi, ali ce ti posluziti.
[ NovakZvaniNovak @ 24.07.2010. 18:57 ] @
Okej! Hvala! Cu da pogledam odmah.
[ NovakZvaniNovak @ 25.07.2010. 01:12 ] @
Htedoh da pitam za misljenje o Guitar pro 6. Nisam jos imao vremena da vidim kako radi i sta ima?
[ Filip_ @ 27.09.2010. 01:04 ] @
Sto se tice bass gitare i basa uopste probaj Trilogy...jako masivan VST instrument (zauzima 3 giga) sa dobrom mogucnoscu podesavanja sitnih crevaca.

pozz :)
[ Aleksandar Đokić @ 27.09.2010. 01:23 ] @
Steinberg Virtual Guitar, koga zanima tako nesto probati pod obavezno
[ NovakZvaniNovak @ 09.12.2010. 16:05 ] @
E covece, nisam bio ovde 100 godina! Izvinjavam se i zahvaljujem se ljudima koji su mi odgovorili!!!
Hvala jos jednom!
[ psychaos @ 13.03.2011. 00:20 ] @
Da ne bih otvarao novu temu, odlucio sam da svoj problem postavim ovde, s obzirom da se iz samog naziva vidi da je rec o programu za komponovanje. Naime koristim FL Studio i zeleo bih da zvuk koji mi svira VSTi exportujem u .WAV format, radi ustede na CPU. Iako sam procitao detaljno upustvo za FL, zvuk koji exportujem ne zvuci onako kao u programu, iako sam unapred iskljucio efekte i sve sto je na master kanalu, dakle ostavio sam ga "cistim". Zvuk koji je exportovan zvuci nekako dublje. Koristio sam non-realtime metodu, opisanu u Help-u FL studia. Molim za pomoc. Unapred hvala!
[ psychaos @ 24.03.2011. 16:56 ] @
Al je zamro ovaj ES....:)