[ Sauvren @ 26.07.2010. 19:26 ] @
E sad..Poz ljudi treba mi pomoc trazim adekvatan laptop do 60000 koji ce podrzati dosta igrica mada ja znam da necu igrati nista osim World of Warcraft i DOTe...mada za svaki slucaj ocu najaci koji moze..trebace za buduca vremena mozda bude sluzio za posao kasnije itd..Vec sam imao slicnu temu al nisam naglasio da mi treba za igrice tako da evo..Jedan prijatelj kog sam upoznao na ovom forumu mi je pokazao 2 odlicna izbora ali i ako mu MNOGO verujem ipak zelim jos malo misljenja ... Radi se ACER 5740G-333G32Mn koji mi je za sada najpovoljniji za male pare,dobra masina :D...e sada tu je i Aspire 5740G-334G64Mn mada on premasuje moj budzet tako da neverujem ali ako neko ima neku ideju..bilo sta..i naravno ASUS K52JB-SX058R mada ga necu uzeti jer sam uveren da je ACER 5740G-333G32Mn povoljniji i bolji. Jedino me brine garancija od samo godinu dana..kao da mu je rok trajanja godinu dana posto kod drugih laptopova uvek je 2 ili vise godina ali to nije toliko vazno uz malo para mogu da produzim.Jos jedna stvar od jednog prijatelja sam cuo da ACER I ASUS u zadnjih nekoliko modela imaju kvar na procesoru ili tako nesto mada nzm..E sada Hvala vam na odgovorim i nadam se da ce te mi pomoci :D (Siguran sam).Hvala

[Ovu poruku je menjao Miroslav Cvejić dana 26.07.2010. u 20:54 GMT+1]