[ goran.kladovo @ 28.07.2010. 15:33 ] @
Posto imam vec obicnu violinu i sviram vec malo vise od pola godine, rekoh da se raspitam koliko
bi kostala obicna elektricna violina? Gde ima da se kupi u Beogradu i da li znate okvirno cene?

Drugo pitanje je vezano za vlasku muziku! :)
Da li ima negde na netu da neko pokazuje neka vlaska kolca?
mislim ja sam vlah i eto skidam polako, ali bi vise voleo
da pogledam neke cake i tako te stvari... :)
dakle lagano sviranje i pokazivanje kako i sta...
ne znam ni ja sta hocu mada valjda ce me neko razumeti.. :)



[Ovu poruku je menjao Kovacevic Vladimir dana 28.07.2010. u 19:54 GMT+1]
[ Kovacevic Vladimir @ 28.07.2010. 19:14 ] @
Dodao sam file, odnosno sliku i naziv jednog modela tzv. neme violine.
Ona sa dodacima postaje ozvučena i funkcioniše kao elektric violin.

Možeš "progooglati" i naći sve informacije i cene.
Jedna od jeftinijih varijanti je ozvučivanje akustične violine (koju sada koristiš) sa pickup-om i dodatnim malim ozvučenjem.

Što se tiče podučavanja preko Net-a...ne verujem da to neko radi za džabe, ali i da postoji neki oglas/reklama, ne bih je ja otkrivao i širio vest, jer se ovaj Forum bavi drugim delatnostima.

Postoje programi na Net-u za učenje raznih instrumenata, pa verujem i violine, ali to što Tebe interesuje spada već u umešnost izvođenja (Vlaške) folklorne muzike (specifičnih ukrasa melodiji) i svrstao bih to u muzičarsko-majstorske tajne, koje se i skupo plaćaju i uče uz majstora. Uživo.

Pozdrav

Na ES-u je Baner Mitros music-a. Poseti ga i nađi Yamahu SV 130 ili SV 130 S

[Ovu poruku je menjao Kovacevic Vladimir dana 28.07.2010. u 20:46 GMT+1]
[ peca89bg @ 29.07.2010. 19:47 ] @
ja dajem casove, ** evra po kolu, gorane ako si zainteresovan javi se pp-om... treba dosta vremena da postanes dobar tako da ces silne pare da potrosis...
a i bolje radi analizu i uor nego da sviras vlaska kola a i violinu nisi uzeo dva puta u ruke tako da ne **** mnogo.. toliko

Edit: nastavite na PP.
I tako cela tema nema veze sa muzičkom produkcijom.




[Ovu poruku je menjao Kovacevic Vladimir dana 29.07.2010. u 21:11 GMT+1]