[ Kovacevic Vladimir @ 07.08.2010. 20:42 ] @
Mokrin (selo) se nalazi 15 km od Kikinde i smatra se za zadnje selo prema Rumuniji.

Ne mogu nikako da povežem Dadu sa tim selom, još uz pratnju lokalnog Rock'n Roll Banda, koji je nekada davno svirao, al' se nije maknuo iz svoje ulice

Jer, još uvek čujem onu tonsku probu grupe Time sa opatijske terase, baš u augustovsko predveče...
Ili je velika lova u pitanju, ili se zvezda gasi, ili "muzika ne poznaje granice"

Pozdrav

[Ovu poruku je menjao Kovacevic Vladimir dana 08.08.2010. u 05:27 GMT+1]
[ Zoran Rodic @ 08.08.2010. 07:23 ] @
Kako beše ona pesma sa završetkom karijere u nižerazrednom Vratniku?

Da zabava bude veća, vidim da je najavljen i Sead Zele Lipovača (čak je i član žirija) i Divlje Jagode


Citat:
Kovacevic Vladimir: Jer, još uvek čujem onu tonsku probu grupe Time sa opatijske terase, baš u augustovsko predveče...
Ili je velika lova u pitanju, ili se zvezda gasi, ili "muzika ne poznaje granice" ;)


Nade još uvek ima, ako nastavi saradnju sa Bodanom Arsovskim :)


EDIT
Izbacen smajli sa neadekvatnog mesta

[Ovu poruku je menjao Zoran Rodic dana 08.08.2010. u 09:43 GMT+1]
[ jablan @ 08.08.2010. 08:00 ] @
@Vladimir: Ništa od ta tri nije u pitanju, nego jednostavna činjenica da ta muzika koju Dado svira više nije mainstream, a on nije znao ili nije želeo da se "prilagodi". Mnogo manje ljudi danas uopšte zna ko je on i želi da ga čuje, pa je dovoljno da se nađe neki entuzijasta iz Mokrina koji drži kafanu i da ekipa dođe. ;)

Inače, reč je zaista o legendi ex-yu rocka. U to ime:



Živeo, Dado!
[ superbaka @ 08.08.2010. 08:29 ] @
proletos je nedelju dana vezbao sa jednim lokalnim bendom u kaficu 5x5 50m nanize u mojoj ulici da bi odrzao koncert u pozoristu u Paracinu... pazi kad ni deca iz ulice nisu isla da vide sta se tu desava... a nisam ni ja, smetala mi je buka :)
koncert nije ni odrzan jer nije bilo interesovanja... posle nekog vremena je ponovio vezbe pa gostovao na nekom grupnom mini koncertu u gradu...
[ Zoran Rodic @ 08.08.2010. 08:32 ] @
Nije on nimalo za bacanje, daleko od toga. :)



[ Kovacevic Vladimir @ 08.08.2010. 13:32 ] @
@jablan

Da. Mislim da si dao najbolje objašnjenje.

Ali, žalosno je da se dovedu muzičari, pevači, umetnici uopšte takvog formata u milosni gest nekog seoskog entuzijaste.
---------------------------------------------------
Nemam više komentara, jer razumem i njega (ponajviše), a sve ostalo mogu da shvatim, ali ne i da prihvatim.
Pogotovo, ono u vezi "prilagođavanja"...

Pozdrav

[ deerbeer @ 08.08.2010. 14:00 ] @
Eh , sta je ljubav prema muzici . Svaka mu cast !
[ zmau @ 09.08.2010. 10:23 ] @
Prvi put sam čuo za Dada Topića kad je svirao onaj intergalaktički šlager sa Slađanom Milošević, i, džaba mu sve ostalo, i dalje ne mogu da ga smatram za rokera :). Čudo je taj prvi utisak.
[ Kovacevic Vladimir @ 09.08.2010. 12:28 ] @
I Andrea Bocelli-ja kad bi čuo da peva "Besame mucho"...Ti bi na prvi utisak njega svrstao u Latino music pevača?

Jeste prvi utisak snažan, ali mislim da je Dado i u toj pesmi bio DADO bez šminke, samo što je morao uskladiti dinamiku i frazu sa Slađanom, što je isto zahtevan muzičarsko-izvođački "zalogaj"

Pozdrav
[ Burgos @ 09.08.2010. 20:54 ] @
Ništa strašno, dotični je svirao i u jednoj selendri od dve hiljade stanovnika, dan posle Miroslava Ilića, prošle godine.

Citat: "Još ako sa Adolfom odem na more, ima i u minusu sto evra da budem." (jedan njegov muzičar)