[ enferty @ 08.08.2010. 15:58 ] @
Pozdrav svima,

imam problem sa nekim fontovima, kada probam da ih izmenim sa Font embedd, ceo sadrzaj mi je jako naglo menja i font postaje nekako "muljav". Da li neko zna kako bi mogao taj problem da se resi, a da ja na ovom (dole datom) projektu imam nasa slova?

Unapred zahvalna.

ps. moram da radim sa font embedd jer mi prijavljuje (kada kompajliram projekat) da mi fali neki font neki standard_07_53_8pt_st. Nasla sam ga na netu, skinula i instalirala, ali i dalje ga ne pronalazi, a mislim da taj font ni nema nasa slova. Ako neko moze da vidi, ovako ili u kodu, gde se to i kako menja, bila bi mu jako zahvalna. Ispregledala sam ceo kod, svaki .as dokument i ne znam gde pisu podaci o tim fontovima, ili sam ja slepa ili ne znam ni ja sta...

template za download
[ StarCraft @ 08.08.2010. 21:04 ] @
Fontovi se ne nalaze u kôdu nego u samom flash .FLA radnom fajlu.
Ako ne vidiš da se igde manifestuje bilo kakava greška i pored toga što ti prijavljuje da ti fali taj font, onda iskuliraj taj error (to mogu da budu neki repovi koji se zavuku negde bezveze). A inače ako ideš na opciju "find" preko padajućeg menija (ne preko ctrl+F) onda imaš i opciju "replace font". Nađeš ga samo na spisku, i on prečešlja ceo dokument i zameni ga sa nekim drugim fontom.
[ enferty @ 08.08.2010. 21:19 ] @
i to sam videla, ali onda kada ga zamenim nekim drugim, ceo font nestaje. Ne pojavljuje se uopste.
[ StarCraft @ 09.08.2010. 21:20 ] @
Ja kad otvorim, ne prijavljuje mi nikakav font da fali?
[ enferty @ 10.08.2010. 09:42 ] @
oke, sa otvaranjem, probaj da ga publish-ujes, pa vidi sta ti javi u consoli
[ enferty @ 11.08.2010. 12:59 ] @
qq, pa nije valjda da taj jedan font pravi toliko problema?
[ StarCraft @ 12.08.2010. 12:59 ] @
Da probao sam da komapjliram i isto mi prijavljuje da postoji neki problem u nekom fontu. Međutim srčovao sam kroz SVE fajlove folderu koji si okačila i nigde se ne spominje "font" (osim u CSS fajlovima i jednom XML-u) i nigde se ne spominje taj standard 07_53_8pt_st.

Pazi, ako sve radi i bez toga, onda iskuliraj grešku. A ako te baš nervira, napravi novi FLA fajl i sve iskopiraj u njega od onih stvari što ti treba, pa probaj onda da kompajliraš.