[ vujkev @ 10.08.2010. 08:38 ] @
Instalirao sam mapsource i mape SCG Route 2.20, Citynavigator Europe NT 2010.3
Kad pokušam da napravim putanju od kuće (BGD) do nekog mesta u Grčkoj dobijam put samo od autoputa u Beogradu do tačne adrese u Grčkoj. Drugim rečima nemam rutu od kće do autoputa. Može li mapsource (tj. Garmin) da pravi rute preko više mapa do odredišta?

zaboravih da napišem da rutiranje u okviru Beograda radi tako da su obe mape ispravno instalirane. Problem je samo što ne prelazi sa mape na mapu kad radi rutiranje dve tačke na različitim mapama

[Ovu poruku je menjao vujkev dana 10.08.2010. u 10:52 GMT+1]
[ bakara @ 10.08.2010. 17:52 ] @
Citat:
vujkev:  Može li mapsource (tj. Garmin) da pravi rute preko više mapa do odredišta?

Ne moze, napravi rutu do granice drzava u koje putujues.
[ sesticlj @ 15.08.2010. 21:36 ] @
Generiši mape iz mapsource-a i pošalji ih u uređaj kao jedan file. Sa tim da ako uzmes teritoriju jedne kartografije da tu istu teritoriju izostavis u drugom skupu karata. Znčci označiš šta ti sve treba za jednu pa drugu kartu i pa sve pošalješ u uređaj i onda će ti raditi rutiranje između dvije kartografije.


Pozdrav
[ boxxter @ 15.08.2010. 22:15 ] @
Citat:
bakara
Ne moze, napravi rutu do granice drzava u koje putujues.


Sa adria rute 3.00 i scg 2.20 mogu da se prave rute kroz drzave. Evo upravo sam probao Beograd-Bec sa N95, N79, i blaupunkt lucca.
[ vujkev @ 15.08.2010. 22:19 ] @
Citat:
sesticlj: Generiši mape iz mapsource-a i pošalji ih u uređaj kao jedan file. Sa tim da ako uzmes teritoriju jedne kartografije da tu istu teritoriju izostavis u drugom skupu karata. Znčci označiš šta ti sve treba za jednu pa drugu kartu i pa sve pošalješ u uređaj i onda će ti raditi rutiranje između dvije kartografije.


Pozdrav

probao, radi. Ne znam da li sam izostavio nape koje se "preklapaju", ali rutiranje na uređaju radi između mapa
[ boxxter @ 15.08.2010. 22:23 ] @
City Navigator 2010, Adria rute 3.00, scg 2.20, radi bez izostavljanja.