[ bokivaol @ 13.08.2010. 12:37 ] @
iPage imaju promiciju hosting-a za samo $2.95/mesecno, koja se zavrsava 24.08.2010. godine. Inace je cena $3.50/mesecno.

1. Posetite iPage website na sledecoj adresi: iPage Secret Special Offer
2. Use Code: AUG295
3. U polje "Friend or website who referred you" unesite http://www.which-hosting.net

Srecno !
[ Dusan Filiferovic @ 13.08.2010. 14:44 ] @
Ghm, jel ovo refeal link ili mi se cini? :)
[ bokivaol @ 13.08.2010. 15:15 ] @
Citat:
Ghm, jel ovo refeal link ili mi se cini? :)


Imam hosting kod njih, a ovaj link koji sam dobio od njih na e-mail kao obavestenje i promociju, pa sad vidi. I ja sam placao hosting $3.50/mesecno, jbg ;)
[ Dusan Filiferovic @ 14.08.2010. 09:42 ] @
Ma samo pitam :) Nisam ja protiv toga, osim ako neko non stop smara time :D
[ gorko @ 14.08.2010. 10:56 ] @
Uzimajte hosting kod njih jedino ako ce oni Vama da plate jer se drugacije ne isplati. Gori su od godaddy-ja a u tehnickoj sluzbi su im zesce vezare koje ne znaju gde su suplje. mysql server im pada non stop a global uptime im je jadan, uglavnom svaki dan padne server.
[ bokivaol @ 14.08.2010. 13:13 ] @
Citat:
gorko: Uzimajte hosting kod njih jedino ako ce oni Vama da plate jer se drugacije ne isplati. Gori su od godaddy-ja a u tehnickoj sluzbi su im zesce vezare koje ne znaju gde su suplje. mysql server im pada non stop a global uptime im je jadan, uglavnom svaki dan padne server.


Ja imam hosting kod njih i veruj mi do sada nisam imao ni jedan problem, ustvari imao sam jedan sa Mysql-om, ali nije bio vezan za server vec za putanju "session save path in phi.ini file" koja nije bila podesena, ali je resen u roku od 10 minuta. Za sad radi sve besprekorno, nemam nikakvih primedbi, videcemo dalje.
[ bokivaol @ 14.08.2010. 13:14 ] @
Citat:
Dusan Filiferovic: Ma samo pitam Nisam ja protiv toga, osim ako neko non stop smara time


No problemo 'ombre
[ gorko @ 14.08.2010. 14:49 ] @
da i sa tim sesijama izmisljaju toplu vodu, ja definitivno uzimam neki drugi host iako imam popust kao korisnik, jer ovaj server na kojem su mi sajtovi je vise nego jadan.
[ KZL @ 06.09.2010. 18:01 ] @
Koliko vidim, AUG295 ne radi više...
Međutim, našo sam ponudu kod jednog Free Hosting provajdera, po toj ceni ($2,95) nude iPage.
Verovatno imaju neki specijalni dogovor sa njima...
Radi se o http://www.vistapanel.net/order-premium , odma vas prebacuje na iPage i u cart-u $2,95 plan ($35,4 godišnje...)
Pa ako nekom treba...