[ dijego99 @ 13.08.2010. 16:52 ] @
Koja je firma najbolja u Srbiji za web dizajn, ako neko zna voleo bi da mi preporuci?
[ Milan Kragujevic @ 13.08.2010. 17:10 ] @
Najbolja ti je eklektika
www.eklektika.rs
[ snake_master @ 13.08.2010. 17:23 ] @
Tesko da neko moze da ti preporuci najbolju firmu za web dizajn u srbiji, ima dobrih firmi koje imaju svoje klijente i svoje reference.
Koja od njih je najbolja tesko je reci.

Sa druge strane, pitanje da li ti odgovaraju cene njihovih usluga koje su dosta visoke?

Poslao sam ti PM pa procitaj, da ne bih ovde reklamirao firme :)
[ dijego99 @ 13.08.2010. 18:18 ] @
Jel zna neko ko je uradio dizajn za blic sajt? U pitanju je dizajn za jedan sportski klub, dosta ljudi bi ucestvovalo, tako da bi se dogovorili za cenu
[ dijego99 @ 13.08.2010. 18:22 ] @
Za snake master@ u planu je da se organizuje jedan veliki turnir koji bi privukao neke inostrane timove, u pitanju je fudbal, mi smo mislili da povodom toga napravimo jedan kvalitetan web sajt, koji bi posle sluzio za ubacivanje najnovih sportskih vesti, dizajn koji nas je najvise privukao je sajt b92, blic i slicni. Da li mi mozete reci okvirno cenu za takvo nesto, da bi znali sta da ocekujemo i planiramo, hvala mozete mi poslati privatnu poruku
[ snake_master @ 13.08.2010. 18:23 ] @
Nisam siguran ali mislim da su blic.rs uradili web developeri koji su zaposleni u Ringeru tj. vecinskom vlasniku Blic novina kao i mnogih drugih izdanja. Verovatno su uradili i sajtove za ostale novine koje su u okviru njihove medijske kuce Ringer.
[ dijego99 @ 13.08.2010. 18:29 ] @
takav neki sajt da se uradi koliko okvirno kosta, i koliko uzima vremena da se zavrsi?
[ cozi @ 13.08.2010. 18:46 ] @
Najbolje i najjeftinije resenje je da definisete kakav vam sajt treba, koje zahteve treba da ispunjava, izgled, funkcije isl. Raspisete konkurs, objavite konkurs ovde na ES-u, na dizajnzoni, devprotalk-u... Objavljivanje je besplatno.
Ako lepo definisete konkurs, ostavite (a ni to nemorate) neki okvirni budzet. Svaki budzet od 500e i vise ili 1000e i vise u zavisnosti kakav vam je sajt potreban ce privuci dosta dizajnera/developera, od toga bar 10ak vrhunskih. Ako ce vam sajt biti medijski zanimljiv (pozeljan kao referenca za dizajnere)... I cekate da vam se jave ljudi, posalju svoje reference i okvirnu cenu ako niste definisali budzet. Izaberete 2-3 ciji vam se radovi najvise svidjaju, pregovarate o rokovima, uslovima, za najvise mesec dana imate odlican sajt.
[ dijego99 @ 13.08.2010. 19:15 ] @
snake@ poslao sam ti mail, posto jos ne mogu da saljem poruke na forumu danas sam se registrovao.
sto se tice budzeta on je oko 1000 evra, naravno trazimo najpovoljniju i najbolju ponudu po nas