[ milosbeo @ 20.08.2010. 18:58 ] @
Pozdrav,
treba mi pomoc oko postavljanja websajta sa CMS-om gde ce se postavljati slike sa terena.
Potrebno je da se slike arhiviraju na mesecnom nivou, da postoji pretraga i se slike mogu videti u full rezoluciji. Dodavanje slika na sajt treba da bude sto jednostavnije zato sto je korisnik koji ce koristiti isti obican kliktac :)

Podigao sam Wordpress na web serveru i imao sam nekoliko problema, ali u sustini on ima sve sto mi je potrebno, ali upload slika dosta baguje.
Interesuje me da li postoji neki free cms, kao alternativa wordpress-u koji moze da ispuni ove zahteve?

Hvala!
[ Stranger2 @ 20.08.2010. 19:39 ] @
Moze to da se izvede u skoro svakom od poznatijih CMS-ova.
Za ovaj sam nedavno saznao www.pligg.com
Namenjen je prvenstveno za drustvene mreze i u njemu je uradjeno dosta tih sarenih sajtova sa galerijama slika i videa. Probaj. Moguce je da je u njemu to lakse nego u ostalima.
[ milosbeo @ 21.08.2010. 01:54 ] @
@
Citat:
Stranger2: Moze to da se izvede u skoro svakom od poznatijih CMS-ova.
Za ovaj sam nedavno saznao www.pligg.com
Namenjen je prvenstveno za drustvene mreze i u njemu je uradjeno dosta tih sarenih sajtova sa galerijama slika i videa. Probaj. Moguce je da je u njemu to lakse nego u ostalima.


Ne odgovara.
[ Ljubiša Begović @ 21.08.2010. 02:24 ] @
www.pixelpost.org
Pogledaj ovo, prilično dobar cms za slike. ima i dosta dodataka na sajtu, kao i šablona...
[ g_miric @ 29.11.2010. 23:53 ] @
Pogledaj Drupal...
Imas dosta galerija za njega...
[ MileG @ 30.11.2010. 15:41 ] @
Sve to pregledaj pa izaberi Joomla! ;)
http://www.joomla.org/