[ produzni_kabal @ 23.08.2010. 15:22 ] @
Hteo sam malo da promenim XP i instalirao win7, posto mi je hardware stariji, jedva sam nasao drajvere i resenje za iste ali sam to sad sredio nego sad mi je muka sto me ne vidi 1 particiju na HDD na kom cuvam podatke. Dakle. Na konfiguraciji imam instalirana 2 hdd, jedan wd 80gb koji koristim kao sistemski i drugi hdd isto wd caviar green 1tb koji koristim za podatke koji je participiran na 2 particije. Problem je sto vidi samo jednu particiju?? Zna li neko resenje ovom problemu??

pozdrav
[ Djetvan @ 23.08.2010. 20:31 ] @
Možda je particija izgubila slovnu oznaku ? Ako je to slučaj dodeli joj neko slovo kroz opciju Change Drive Letter...
[ produzni_kabal @ 23.08.2010. 21:36 ] @
A kako da nadjem particiju, da joj promenim slovo??
[ Djetvan @ 24.08.2010. 06:31 ] @
My Computer(otvoriš desnim klikom)>Manage>Disk Management>Desni klik na particiju bez slovne oznake>Change Drive Letter and Path.... i dodeliš joj neko slovo iz onih koji su na raspolaganju.( OK )
Posle ovakvog podešavanja particija postaje vidljiva, ukoliko je kod tebe ovakav slučaj ako nije onda ne znam.
[ zoran_dojkic @ 24.08.2010. 23:20 ] @
Kod mene je nešto drugo, Windows 7 ne vidi particiju "Podaci2". Ovo su slike iz XP-a i Norton Ghosta. Ghost prikazuje taj prostor ka Free.
(Izvinjavam se zbog veličine slika, nešto sam pogrešio u Fotošopu.)